Коментар на легенди за драконов бал

Набиране на търсене на Shinryu's Dragon Ball и т.н.Към приятелски съвет за набиране на приятели

コ メ ン ト を 残 す

Можете също да публикувате изображения

Можете да напишете каквото и да е в полето за коментари, като например начинаещ въпрос, заявка до сайта, чат убиване време и т.н.
Чувствайте се свободни да задавате въпроси за начинаещи, заявки към сайта, чат за времето за убийство.Анонимен също е добре дошъл! !

コ メ ン ト を 残 す

Можете също да публикувате изображения

26,947 коментари

  1. Много хора, които играят Legends, са идиоти.

    Не знаете ли, че линията може да бъде прекъсната зад кулисите?

    Всички те са луди хора, нали?

  2. Какво е интересното във всичките атаки?
    Толкова е глупаво, че мога да се смея

    Мисля, че човекът на име Ванко също е доста тъп.

    Е, има много хора, които могат да оцелеят само в игрите.

    Единственото нещо, което ми хрумва е да плащам за игри.

    Твърде много нещастни хора хаха

  3. Този човек е боклук хаха

    Натрупване на енергия → Атака → Избягване → Вечно повтарящ се модел

    Идиотска памет

  4. Човекът на име Дора е толкова лош~

    Искам да кажа, че не би било забавно да спечелите само с един модел атаки.

    Е, колкото по-малко добър е човекът, толкова по-единствен по рода си.

    Отсега нататък ще публикувам всички имена на тези лоши момчета в интернет.

    боклуци момчета

  5. Играя PvP
    Човек на име леля от Осака
    Твърде шибано слаб и твърде зле wwwwww

    Е, дори и да има други герои като Гоку, това не означава нищо, ако хората правят глупости.

  6. Има твърде много хора, които излизат в PvP с лоши интернет връзки.

    Мога да се бия само като боклук.

    Проклетите китайци...досадни са и взимат много пари.

    Не правете японските игри китайски

  7. Извинете, че питам! Начинаещ съм от около 3 седмици. Мисля да използвам gacha, защото искам да увелича броя на героите и да повиша нивото на героите, които притежавам, но възможно ли е да използвам Super Masters Pack gacha? Ще се радвам, ако ми дадете мнение! Благодаря ти.

  8. „Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag“ е разпространен.
    Изглежда, че ще бъде лесно да се организира „Слънчевото семейно парти“, което се случва много след „Legends Festival 2023“, който стартира миналата есен.
    Разпространението на LL е рядко.
    Радвам се, че нямах „Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag“!
    „Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag“ изглежда не може да се движи в текущото здравословно състояние, но изглежда, че ще може да се движи, когато дойдат „Special Yuunifra“ и „ZENKAI Kakusei“ .
    Ако това се случи, ``Trillion'' в ``Sun Family Party'' и ``Goji 4'' в ``GT Party'' може да стане трудно...
    Но се радвам, че „трилион“ беше твърде голяма измама и не можах да спечеля!
    Управление!
    Очаквам с нетърпение плодовете на "Exclusive Yuunifra" и "ZENKAI Kakusei"!

    1. Неправилно❌
      Дори в чужбина, той е недостъпен за игри, които се предлагат само в Япония, където продажбите са високи.
      Дори в Япония, ако пуснете нов герой, продажбите ще бъдат едноцифрени.
      Ако в Legends няма японски играчи, всички приложения, които не могат да получават едноцифрени числа, ще бъдат изтрити. Дори и да има десетки хиляди активни потребители, Zara няма целулоза с една цифра.

  9. Ще го направя сам. (Може би не трябва да го гледате, защото е досадно. Съжалявам.)
    1 от 10 бяха LL в 4-кратния LL Guaranteed Gasha (това е Toki no Yusho).
    Бадалот също беше включен. (Първи път)
    Уаууу!
    Страхотно!?
    Толкова съм щастлив!
    Най-доброто управление!

  10. Най-силният Гоку е наричан срамен герой в чужбина, но не мисля, че той е толкова срамен характер... Намерих тази информация в Youtsube.

  11. Защо не актуализирахте през последните няколко дни?
    Ояджи-сан, моля, актуализирайте!

  12. Последния път попитах хората от дъската за въпроси за начинаещи за препоръчани потребители на YouTube, но кои потребители на YouTube гледате? (Легенди YouTuber)
    Между другото, често гледам 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san и Toshi-san.

  13. Имам въпрос към човека, който позна тайния знак за егоизъм на UL: колко пъти го разбра?

  14. Закъснях с ден, но честита нова година на всички!
    Вчера, когато гледах YouTube на Legends, всички казваха „Честита Нова Година!“, така че изпитах известно облекчение. (Защо? хаха)
    Нека дадем най-доброто от себе си, легенди, и се надяваме, че ръководството ще даде всичко от себе си през 2024 г.!
    Какъв вид ULTRA и ефекти (като принудителна победа) смятате, че ще се появят през 2024 г.?
    Моля да ме уведомите.
    Освен това изтеглих Cho-kun Gasha, който в момента е наличен 8 пъти (включително безплатния), но нищо не излезе.
    тъжен···.
    Колко време отидохте всички?
    Моля, уведомете ме и за това!
    ще се видим···.

      1. Благодаря ви за отговора!
        Това е вярно.
        Аз също използвам GT Party от време на време...
        В крайна сметка GT не беше подсилен цяла година...
        тъжен···.
        Чудя се дали ще използвам GT Party, ако стане по-силен? Така си мисля и аз.
        Със сигурност изглежда, че Gogeta 4 на Oyaji идва.
        Лично аз бих искал да видя последния ULTRA на Genkidama Goku на GT.
        Ще продължим да използваме този сайт през 2024 г.
        今年 も よ ろ し く お 願 い い た し ま す!
        Нека продължим да се наслаждаваме на Legends през 2024 г.!

      1. Съжалявам за неудобството, но в моите легенди
        Името е Apollo Choco Project.
        Ще съм благодарен, ако можете да ми съобщите името си в Legends веднага щом времето позволи.

        1. Името ми в Legends е "Ryupeta".
          В момента нямам време да го направя, но бих искал да го направя скоро.
          Възможно е да има моменти, когато не сме в състояние да го направим поради обстоятелства, но оценяваме вашето разбиране в такива случаи.

          1. Успешно станахме приятели!
            あ り が と う ご ざ い ま す!

        2. Извинете ме.
          Има правописна грешка в предишния отговор.
          Правилното ``丶'' между ``Нямам време'' и ``Не можах да го направя'' е ``,''.
          Нямаше извинение.

  15. Оправих се с един егоистичен опит! Вторият път, когато играх gacha около 5 пъти, спечелих.

  16. Ultra силен ли е?
    Бих искал да знам как да се справя с егоизма, Janemba и Vegetto Blue.
    Нямам го, така че изобщо не мога да спечеля.
    Обикновено падам при един удар или получавам специална атака, а при крайната ме удрят с един удар.

    1. егоистичноRED, за Vegito BlueBLUМисля, че е основно да се подготви всяка.
      Текущият gacha е Ultimate Son Gohan, Son Goku & Bardock.

    1. „Нова тайна“ и „Да тръгваме!!“ добавени към колекцията „Най-силните фрагменти“.
      Какво ще кажете за „Не мога да поддържам скоростта си!! (Възможно е събуждане)“ на Z Medal Exchange?
      Можете да проверите фрагментите, които могат да бъдат оборудвани на страницата по-долу, но те може да не са налични.
      https://dragonball-zxk.com/legends_fragment/DBL66-04U

  17. @kecharouPei
    #Карикари Най-силната легенда
    #Най-силното ловно семейство
    #ако
    Най-силната префектура #Ямагучи
    #Дори ако представянето ми бъде разкрито, мога да го избегна, като се покажа като самопровъзгласил се за правосъдие.
    #Old Glans (Turtlehead)

    Стресиран съм всеки ден от грижата за моята грозна глупава жена и глупаво нахалство.
    Тези момчета са луди по облекчаване на стреса.
    Ще чакаме в X най-свирепите воини да предизвикат най-силния Уай в префектура Ямагучи.

    Пегопа (Пегосун), който принадлежи към църква и има криминално досие, който обича женски герои
    Активен NEET HARU.
    Ловът за начинаещи си струва да живее Горин

  18. Препечатка на Gokufuri!
    Искам да го дръпна...
    Но хронокристалите...
    Ами ти?
    Нямам, така че бих искал да си взема...
    Моля, уведомете ме, ако желаете!

    1. Rising Rush Counter има толкова досадно представяне, че все още виждам хора да го използват.
      Има много тагове и мисля, че няма вреда да го използвате за много цели, като Genealogy of Evil, Frieza Army, Son Family и Saiyan Lineage, но тъй като той е стар герой, има голяма вероятност той ще бъде включен в нови gachas в бъдеще.

  19. Забавно е да използвате специалните изкуства на LL Frieza, за да обезвредите опонента си!

  20. Благодарим ви за 1000 Chrono Crystals!
    За какво планирате да използвате тези хронокристали?
    За какво го използвахте?
    Моля, уведомете ме, ако желаете.
    Между другото, използвах го за Гаша в "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    Резултатът беше LL Salvegeta...
    Хм...
    Ти си загубеняк.
    Е, тъй като нямах, предполагам, че е добре.
    Какво мислите всички, ако излезе LL Salvegeta?
    Моля, уведомете ме и за това.
    DRALLGE е най-добрият!

  21. Днес получих 1 Al Meshi за първи път в Legends, но трябва ли все пак да тегля, за да спечеля Orekoro?

    1. Orange Piccolo може да бъде спечелен в други gachas, така че препоръчваме да запазите Chrono Crystals за втория и третия кръг по време на Фестивала на легендите.

  22. Ако пропусна комбинацията поради корекция или промяна, има хора, които задействат Rising и автоматично не успяват да задействат Rising, това тенденция ли е?

    Вярно, че като изключиш корекцията, ще те ударят, така че е много неприятно, но не разчиташ ли много на късмета?

  23. Съжалявам за дългия пост.Наскоро започнах да играя Legends и има нова функция, наречена Resurrection (Paikuhan/Gogeta). Ще продължи ли Gogeta да има ефекта на Uniavi, който Paikuhan имаше преди възкресението си?Или няма да има продължение?Ако някой знае моля да ми каже. . .

  24. В момента давам XNUMX звезди на Шалот, но когато погледнах други хора, видях една червена звезда.В кои глави и истории мога да получа силата Z на Шалот в предизвикателството за история? Ако е възможно, моля, кажете ми всички глави!

  25. Сакийоко Шинозаки също се появява в манга списание, издадено на XNUMX август XNUMX г., което излиза на XNUMX-ви всеки месец.

  26. Сакийоко Шинозаки също се появява в манга списанието, издадено във вторник, XNUMX април XNUMX г., което излиза на XNUMX-то число на всеки месец.

  27. Сакийоко Шинозаки също се появява в манга списанието, издадено в събота, XNUMX ноември XNUMX г., което излиза на XNUMX-мо число всеки месец.

  28. Сакийоко Шинозаки също се появява в манга списание, издадено на XNUMX декември XNUMX г., което излиза на XNUMX-ви всеки месец.

  29. Има и манга списание, издадено на XNUMX декември XNUMX г., което излиза на XNUMX-то число на всеки месец.

  30. Има и манга списание, издадено в събота, XNUMX юли XNUMX г., което излиза на XNUMX-то число на всеки месец.

  31. Сакийоко Шинозаки също се появява в манга списанието, издадено на XNUMX декември XNUMX г., което излиза на XNUMX-то число всеки месец.

  32. Сакийоко Шинозаки също се появява в манга списание, издадено на XNUMX януари XNUMX г., което излиза на XNUMX-ви всеки месец.

  33. Сакийоко Шинозаки също се появява в манга списанието, издадено в събота, XNUMX февруари XNUMX г., което излиза на XNUMX-то число всеки месец.

  34. Има и манга списание, издадено на XNUMX януари XNUMX г., което излиза на XNUMX-то число на всеки месец.

  35. Има и списание за комикси, издадено на XNUMX декември XNUMX г., което излиза на XNUMX-то число всеки месец.

  36. Сакийоко Шинозаки също се появява в манга списанието, издадено в събота, XNUMX юли XNUMX г., което излиза на XNUMX-то число всеки месец.

  37. Име на гилдията Вселена XNUMX
    ID wrt97bwt
    Това е свободна за присъединяване гилдия без сложни връзки.
    Има 9 свободни места.Имаме хора, които могат да печелят около 100 милион точки всеки път.

  38. Сакийоко Шинозаки също се появява в манга списанието, издадено на XNUMX септември XNUMX г., което излиза на XNUMX-мо число всеки месец.

  39. Има и списание за комикси, издадено в сряда, XNUMX януари XNUMX г., което излиза на XNUMX-мо число всеки месец.

  40. Моля, кажете ми дали е по-добре да увеличите броя на комбинираните зенкай на Замасу или да направите зенкай на Торамай и да се присъедините към партито!

  41. Това е безсрамна игра с герои. Дори чужденци, които не знаят как да използват специални специални продукти, могат да бъдат непобедими, ако използват зеленчуци.

  42. След годишнината се чудя дали Ginyu ще дойде като странно силен LL кадър (като 1718), въпреки че е уникален второстепенен персонаж.
    При изпълнение на условията, Goku е призован от нищото и тялото се променя с Ginyu, а с LL продукция, тялото на Goku е изцяло негово.

  43. Това е заглавие, колекция.
    Искате ли временно да станем приятели и да събираме титли?
    Ще се радвам на вашето благоволение, ако е добро.

  44. Това е Rising Drive. Този, който използва RR на средни и дълги дистанции и го свързва с попадение, както е.Искам го обратно, сериозно