Komentář k Dragon Ball Legends

Nábor vyhledávání Shinryu's Dragon Ball atd.Chcete-li přítel nábor BBS

Zanechat komentář

Můžete také zveřejňovat obrázky

Do pole pro komentáře můžete napsat cokoli, jako je otázka pro začátečníky, žádost o web, chat zabíjení času atd.
Nebojte se ptát začátečníků, žádostí o web, chatování zabít čas.Anonymous je také vítán! !

Zanechat komentář

Můžete také zveřejňovat obrázky

Komentáře 26,947

  1. Co je tak zajímavého na tom mít všechny tyhle jedinečné útoky?
    Je to tak hloupé, že se můžu smát lol

    Myslím, že ten chlap jménem Wanko je také pěkně hloupý.

    No, existuje spousta lidí, kteří mohou přežít pouze ve hrách.

    Jediné, co mě napadá, je placení za hry.

    Příliš mnoho nešťastných lidí lol

  2. Ten chlap jménem Dora je tak špatný~

    Myslím, že by nebylo zábavné vyhrát jen s jedním vzorovým útokem.

    No, čím slabší člověk, tím jedinečnější.

    Od této chvíle budu všechna jména těchto padouchů zveřejňovat na internetu.

    odpadky chlapi

  3. Hraju PvP
    Chlápek jménem teta z Ósaky
    Příliš slabé a příliš špatné wwwwwww

    No, i když tam jsou další postavy jako Goku, nic to neznamená, když se lidé poserou.

  4. Existuje příliš mnoho lidí, kteří vycházejí v PvP se špatným internetovým připojením.

    Můžu bojovat jen jako smetí.

    Zatracení Číňané...jsou otravní a účtují si spoustu peněz.

    Nedělejte z japonských her čínské

  5. Promiňte, že se ptám! Jsem začátečník asi 3 týdny. Přemýšlím o použití gacha, protože chci zvýšit počet postav a posunout úroveň postav, které vlastním, ale je možné použít gacha Super Masters Pack? Byl bych rád, kdybyste mi řekli svůj názor! Děkuji.

  6. "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" byl distribuován.
    Zdá se, že bude snadné uspořádat ,,Son Family Party'', která se od ,,Legends Festivalu 2023'', který začal loni na podzim, hodně děje.
    Distribuce LL je vzácná.
    Jsem rád, že jsem neměl "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag"!
    Zdá se, že "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" se v současném zdravotním stavu nedokáže pohnout, ale zdá se, že se bude moci pohnout, až přijdou "Special Yuunifra" a "ZENKAI Kakusei" .
    Pokud se to stane, ,,Trillion'' v ,,Sun Family Party'' a ,,Goji 4'' v ,,GT Party'' může být obtížné.
    Ale jsem rád, že "bilion" byl příliš velký podvod a nemohl jsem vyhrát!
    Řízení!
    Těším se na plody "Exclusive Yuunifra" a "ZENKAI Kakusei"!

    1. Špatně❌
      I v zámoří je mimo dosah her, které jsou dostupné pouze v Japonsku, kde jsou prodeje vysoké.
      I v Japonsku platí, že pokud vypustíte novou postavu, prodeje budou jednociferné.
      Pokud v Legends nejsou žádní japonští hráči, všechny aplikace, které nedokážou získat jednotlivá čísla, budou vymazány. I když existují desítky tisíc aktivních uživatelů, Zara nemá jednocifernou celulózu.

  7. Udělám to sám. (Možná byste se na to neměli dívat, protože je to otravné. Promiňte.)
    1 z 10 byli LL v 4-time LL Guaranteed Gasha (toto je Toki no Yusho).
    Badalot byl také zahrnut. (Poprvé)
    Woohoo!
    Skvělý!?
    Jsem tak šťastný!
    Nejlepší management!

  8. Nejsilnější Goku je v zámoří nazýván hanebnou postavou, ale nemyslím si, že je to taková hanebná postava...tuto informaci jsem našel na Youtsube.

  9. Minule jsem se lidí na nástěnce dotazů pro začátečníky ptal na doporučené youtubery, ale které youtubery sledujete? (YouTubeři legendy)
    Mimochodem, často sleduji 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san a Toshi-san.

  10. Mám den zpoždění, ale šťastný nový rok všem!
    Včera, když jsem se díval na YouTube Legends, všichni říkali "Happy New Year!", takže se mi trochu ulevilo. (Proč LOL)
    Doufám, že vedení udělá v roce 2024 to nejlepší, a pojďme do toho, Legends!
    Jaké ULTRA a efekty (například vynucené vítězství) se podle vás objeví v roce 2024?
    Prosím dej mi vědět.
    Také jsem 8x vytáhl aktuální Cho-kun Gasha (včetně toho volného), ale nic z toho nevyšlo.
    smutný···.
    Jak dlouho jste všichni jeli?
    Prosím, dejte mi o tom také vědět!
    Uvidíme se···.

      1. Děkuji vám za vaši odpověď!
        To je správně.
        GT Party také čas od času používám...
        GT nakonec rok neposílili...
        smutný···.
        Zajímalo by mě, jestli použiji GT Party, pokud bude silnější? To si myslím.
        Určitě to vypadá, že přichází Oyajiho Gogeta 4.
        Osobně bych rád viděl poslední Genkidama Goku od GT ULTRA.
        V roce 2024 budeme tento web nadále používat.
        Děkujeme za vaši trvalou podporu v tomto roce!
        Pojďme si užít Legendy v roce 2024!

      1. Omlouvám se za nepříjemnosti, ale v mých Legendách
        Název je Apollo Choco Project.
        Ocenil bych, kdybyste mi dal vědět své jméno v Legends, jakmile to čas dovolí.

        1. Mé jméno v Legends je "Ryupeta".
          Teď se mi to pro nedostatek času nepodařilo, ale chtěl bych to brzy udělat.
          Mohou nastat situace, kdy to kvůli okolnostem nemůžeme udělat, ale v takových případech děkujeme za pochopení.

        2. Promiňte.
          V předchozí odpovědi došlo k překlepu.
          Správné ,,丶'' mezi ,,nemám čas'' a ,,nemohl jsem to udělat'' je ,,,''.
          Neexistovala žádná omluva.

  11. Je Ultra příliš silné?
    Chtěl bych vědět, jak se vypořádat se sobectvím, Janemba a Vegetto Blue.
    Nemám na to, takže nemůžu vůbec vyhrát.
    Obvykle spadnu na jeden zásah nebo dostanu speciální útok, ale v tom posledním mě zasáhne jeden úder.

  12. @kecharouPei
    #Karikari nejsilnější legenda
    #Nejsilnější lovecká rodina
    #kadit
    #Nejsilnější prefektura Jamaguči
    #I když se zjistí můj výkon, mohu se tomu vyhnout tím, že se předvedu jako samozvaný soudce.
    #Old Glans (Turtlehead)

    Jsem každý den ve stresu z toho, že se starám o svou ošklivou hloupou ženu a hloupého spratka.
    Tihle chlapi jsou blázni do úlevy od stresu.
    V X budeme čekat na nejdivočejší válečníky, kteří vyzvou nejsilnější Wai prefektury Yamaguchi.

    Pegopa (Pegosun), která patří k církvi a má záznam v trestním rejstříku a miluje ženské postavy
    Aktivní NEET HARU.
    Začátečnický lov stojí za to žít Gorin

  13. Dotisk Gokufuri?
    Chci to vytáhnout...
    Ale Chrono Crystals...
    Co o tobě?
    Žádný nemám, tak bych si ho rád pořídil...
    Prosím, dejte mi vědět, jestli se vám líbí!

    1. Rising Rush Counter má tak otravný výkon, že stále vidím, že ho lidé používají.
      Existuje spousta tagů a myslím, že není na škodu ho použít pro mnoho použití, jako je Genealogie zla, Frieza Army, Son Family a Saiyan Lineage, ale protože je to stará postava, existuje vysoká pravděpodobnost, že v budoucnu bude zařazen do nových gachů.

  14. Děkujeme za 1000 Chrono Crystals!
    K čemu všemu plánujete používat tyto Chrono Crystals?
    Na co jsi to použil?
    Pokud chcete, dejte mi prosím vědět.
    Mimochodem, použil jsem to pro Gasha v "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    Výsledkem byla LL Salvegeta...
    Hmm...
    Jsi smolař.
    No, protože jsem žádný neměl, tak je to asi v pohodě.
    Co si všichni myslíte, když vyjde LL Salvegeta?
    Prosím, dejte mi o tom také vědět.
    DRALLGE je nejlepší!

  15. Pokud vynechám kombo kvůli korekci cut nebo shift, jsou lidé, kteří vystřelí Rising a automaticky selžou vypálit Rising, je to trend?

    Je pravda, že při vypnutí korekce se trefíte, takže je to opravdu nepříjemné, ale nespoléháte příliš na štěstí?

  16. Omlouvám se za dlouhý příspěvek.Nedávno jsem začal hrát Legends a je tu nová funkce nazvaná Resurrection (Paikuhan/Gogeta). Bude mít Gogeta i nadále účinek Uniavi, jaký měl Paikuhan před svým vzkříšením?Nebo se nebude pokračovat?Pokud někdo víte, dejte mi prosím vědět. . .

  17. Momentálně dávám Shallot XNUMX hvězdiček, ale když jsem se podíval na ostatní lidi, viděl jsem jednu červenou hvězdu.Ve kterých kapitolách a příbězích můžete získat Shallot's Z power v příběhové výzvě? Pokud je to možné, řekněte mi prosím všechny kapitoly a příběhy!

  18. Vesmír názvu cechu XNUMX
    ID wrt97bwt
    Je to cech s volným vstupem a bez obtížných zapletení.
    Volných je 9 míst.Mám člověka, který může pokaždé vydělat asi 100 milion bodů.

  19. Po výročí jsem zvědavý, jestli Ginyu přijde jako podivně silný rám LL (jako 1718), přestože je to vedlejší postava jedinečná pro výročí.
    Splněním podmínek je Goku z ničeho nic přivolán a tělo se mění s Ginyu a v produkci LL je Gokuovo tělo zcela vlastní.