Nā Nānā Ball Ball Legends Comment

Hoʻouliu e ka huli ʻo Shinryu's Dragon Ball etc.No ka hoʻokamaʻike ʻana i ka papa waihona bulletin

E waiho i kahi manaʻo

Hiki iā ʻoe ke kau i nā kiʻi

Hiki iā ʻoe ke kākau i kekahi mea ma ka palaki ʻōlelo e like me ka nīnau a ka mea hoʻomaka, noi i ka pūnaewele, kamaʻilio ʻana i ka manawa pepehi kanaka etc.
Eʻoluʻolu e nīnau i nā nīnau no nā poʻe hoʻomaka, nā noi i ka pūnaewele, kamaʻilio e pili ana i ka manawa pepehi.ʻIke pū kekahi ʻia! !

E waiho i kahi manaʻo

Hiki iā ʻoe ke kau i nā kiʻi

Nā'ōlelo 26,947

  1. ʻO ka nui o ka poʻe e pāʻani nei i ka Legends he naʻaupō.

    ʻAʻole anei ʻoe i ʻike e hiki ke wehe ʻia ka laina ma hope o nā hiʻohiʻona?

    He poʻe pupule lākou a pau, ʻeā?

  2. He aha ka mea hoihoi e pili ana i nā hoʻouka kaua a pau?
    Naʻaupō loa au e ʻakaʻaka ai lol

    Manaʻo wau he leʻa loa ke kanaka i kapa ʻia ʻo Wanko.

    ʻAe, nui ka poʻe i hiki ke ola i nā pāʻani.

    ʻO ka mea wale nō i koʻu manaʻo ʻo ka uku ʻana i nā pāʻani.

    Nui ka poʻe pōʻino lol

  3. He ʻino loa ke kanaka i kapa ʻia ʻo Dora~

    ʻO koʻu manaʻo, ʻaʻole ia e leʻaleʻa ka lanakila ʻana me hoʻokahi wale nō hoʻouka kaua.

    ʻAe, ʻo ka liʻiliʻi o ka maikaʻi o ke kanaka, ʻoi aku ka hoʻokahi-o-a-ʻano.

    Mai kēia manawa, e hoʻolaha ana au i nā inoa a pau o kēia poʻe ʻino ma ka pūnaewele.

    kanaka ʻōpala

  4. Ke pāʻani nei au i ka PvP
    He kanaka i kapa ʻia ʻo ʻAnakē mai Osaka
    Nawaliwali loa a ino loa ia wwwwwww

    ʻAe, ʻoiai inā he mau mea ʻē aʻe e like me Goku, ʻaʻole ia he mea inā hana ke kanaka.

  5. Nui nā poʻe i puka mai ma PvP me nā pili pūnaewele maikaʻi ʻole.

    Hiki iaʻu ke hakakā me he ʻōpala.

    ʻO ka poʻe Pākē pōʻino ... hoʻonāukiuki lākou a hoʻopiʻi nui i ke kālā.

    Mai hana i nā pāʻani Kepani i ka Pākē

  6. E kala mai iaʻu no ka nīnau ʻana mai! He mea hoʻomaka wau, ma kahi o 3 pule wale nō wau i noho ai. Ke noʻonoʻo nei au e hoʻohana i ka gacha no ka mea makemake wau e hoʻonui i ka helu o nā huaʻōlelo a holomua i ke kiʻekiʻe o nā huaʻōlelo aʻu i loaʻa ai, akā hiki anei ke hoʻohana i ka Super Masters Pack gacha? E hauʻoli wau inā hiki iā ʻoe ke hāʻawi mai iaʻu i kou manaʻo! Mahalo.

  7. Ua hāʻawi ʻia ʻo "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag".
    Me he mea lā e maʻalahi ka hoʻonohonoho ʻana i ka "Sun Family Party", i hana nui ʻia mai ka "Legends Festival 2023" i hoʻomaka i ka hāʻule hope.
    He kakaikahi ka mahele ana o LL.
    Hauʻoli wau ʻaʻole i loaʻa iaʻu "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag"!
    ʻAʻole hiki ke neʻe ʻo "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" i ke kūlana olakino o kēia manawa, akā me he mea lā hiki ke neʻe i ka wā e hiki mai ai ʻo "Special Yuunifra" a me "ZENKAI Kakusei". .
    Inā pēlā, hiki i ka ``Trillion'' ma ka ``Sun Family Party'' a me ka ``Goji 4'' ma ka ``GT Party'' hiki ke lilo i mea paʻakikī...
    Akā, hauʻoli wau i ka "trillion" he hoʻopunipuni nui loa a ʻaʻole hiki iaʻu ke lanakila!
    Hooponopono!
    Ke kali nei au i nā hua o "Exclusive Yuunifra" a me "ZENKAI Kakusei"!

    1. Pololei❌
      ʻOiai ma nā ʻāina ʻē, ʻaʻole hiki ke loaʻa i nā pāʻani i loaʻa wale ma Iapana, kahi i kiʻekiʻe ai ke kūʻai aku.
      ʻOiai ma Iapana, inā ʻoe e hoʻokuʻu i kahi ʻano hou, aia ke kūʻai aku ma nā huahelu hoʻokahi.
      Inā ʻaʻohe mea pāʻani Kepani ma Legends, e holoi ʻia nā polokalamu āpau ʻaʻole hiki ke loaʻa nā huahelu hoʻokahi. ʻOiai inā he ʻumi kaukani o nā mea hoʻohana ikaika, ʻaʻole loaʻa iā Zara kahi cellulose helu hoʻokahi.

  8. Na'u iho e hana. (Malia paha ʻaʻole pono ʻoe e nānā iā ia no ka mea hoʻonāukiuki ia. E kala mai.)
    ʻO 1 o 10 he LL i ka LL Guaranteed Gasha (ʻo ia ka Toki no Yusho).
    Ua hoʻokomo pū ʻia ʻo Badalot. (Ka manawa mua)
    Woohoo!
    Maikaʻi loa!?
    Hauʻoli wau!
    ʻO ka hoʻokele maikaʻi loa!

  9. Ua kapa ʻia ʻo Strongest Goku he kanaka hilahila ma ka ʻāina ʻē, akā ʻaʻole wau i manaʻo he mea hilahila ʻo ia o kekahi ʻano...Ua loaʻa iaʻu kēia ʻike ma Youtsube.

  10. I ka manawa hope loa, ua nīnau au i ka poʻe ma ka papa nīnau o ka mea hoʻomaka e pili ana i nā YouTubers i manaʻo ʻia, akā ʻo wai nā YouTubers āu e nānā nei? (Legends YouTuber)
    Ma ke ala, nānā pinepine au iā 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san, a me Toshi-san.

  11. He lā lohi au, akā hauʻoli Makahiki Hou a pau!
    I nehinei, i koʻu nānā ʻana iā Legends 'YouTube, ʻōlelo ka poʻe a pau "Hauʻoli Makahiki Hou!", no laila ua hoʻomaha wau. (No ke aha? lol)
    E hana kākou i ka maikaʻi, Legends, a manaʻolana e hana ka hoʻokele i kā lākou maikaʻi loa ma 2024!
    He aha ke ʻano o ka ULTRA a me nā hopena (e like me ka lanakila ikaika) āu e manaʻo ai e kū mai i 2024?
    E ʻoluʻolu e haʻi mai iaʻu.
    Eia kekahi, ua huki au i ka Cho-kun Gasha i loaʻa i kēia manawa 8 mau manawa (me ka manuahi), akā ʻaʻohe mea i puka mai.
    kaumaha···.
    Pehea ka loihi o ko oukou hele ana?
    E ʻoluʻolu e haʻi mai iaʻu e pili ana i kēlā!
    a hui hou···.

      1. mahalo no kou pane!
        Pololei kēnā.
        Hoʻohana pū au i ka GT Party i kēlā me kēia manawa...
        I ka hopena, ʻaʻole i hoʻoikaika ʻia ʻo GT no hoʻokahi makahiki ...
        kaumaha···.
        Manaʻo wau inā e hoʻohana wau i ka GT Party inā ʻoi aku ka ikaika? ʻO ia koʻu manaʻo.
        ʻIke ʻia e hele mai ana ʻo Oyaji's Gogeta 4.
        ʻO wau iho, makemake wau e ʻike i ka ULTRA hope loa o Genkidama Goku a GT.
        E hoʻohana mau mākou i kēia pūnaewele ma 2024.
        Mahalo no kou kākoʻo mau i kēia makahiki!
        E hoʻomau kākou i ka leʻaleʻa i ka Legends ma 2024!

      1. E kala mai no ka pilikia, akā ma kaʻu Legends
        ʻO Apollo Choco Project ka inoa.
        Mahalo wau inā hiki iā ʻoe ke hōʻike iaʻu i kou inoa ma Legends i ka wā e ʻae ai ka manawa.

        1. ʻO koʻu inoa ma Legends ʻo "Ryupeta".
          ʻAʻohe oʻu manawa i kēia manawa e hana ai, akā makemake wau e hana koke.
          Aia paha kekahi manawa hiki ʻole iā mākou ke hana pēlā ma muli o nā kūlana, akā mahalo mākou i kou ʻike ʻana i ia mau hihia.

        2. E kala mai iaʻu.
          Aia kekahi typo i ka pane mua.
          ʻO ka ``丶'' pololei ma waena o `` ʻAʻohe oʻu manawa'' a me `` ʻAʻole hiki iaʻu ke hana'' ʻo ia ʻo ``,''.
          ʻAʻohe kumu.

  12. He ikaika loa ka Ultra?
    Makemake au e ʻike pehea e hana ai me ka manaʻo ponoʻī, ʻo Janemba, a me Vegetto Blue.
    ʻAʻole loaʻa iaʻu, no laila ʻaʻole hiki iaʻu ke lanakila.
    Hāʻule pinepine au i hoʻokahi hahau a loaʻa paha kahi hoʻouka kūikawā, a i ka hopena hope loa e paʻi au me hoʻokahi kuʻi.

    1. me ka manao ponoiRED, no Vegito BlueBLUManaʻo wau he mea maʻamau ka hoʻomākaukau ʻana i kēlā me kēia.
      ʻO ka gacha o kēia manawa ʻo Ultimate Son Gohan, Son Goku & Bardock.

  13. @kecharouPei
    #Karikari Kaha Kaao
    #Ka ʻohana hahai holoholona ikaika loa
    #poop
    ʻO #Yamaguchi prefecture ka ikaika loa
    #Inā ʻike ʻia kaʻu hana, hiki iaʻu ke pale aku ma ka hōʻike ʻana he kanaka hoʻopono.
    #Old Glans (Turtlehead)

    Ke kaumaha nei au i kēlā me kēia lā mai ka mālama ʻana i kaʻu wahine naʻaupō ʻino a me ke keiki naʻaupō.
    Ua pupule kēia mau kāne i ke kaumaha.
    E kali ana mākou ma X no nā koa ikaika loa e hoʻokūkū i ka Wai ikaika loa o Yamaguchi Prefecture.

    ʻO Pegopa (Pegosun), nona ka halepule a loaʻa iā ia kahi moʻolelo kalaima makemake i nā kiʻi wahine
    ʻO NEET HARU ikaika.
    Pono ka hahai holoholona hoʻomaka e ola iā Gorin

  14. Pa'i hou 'o Gokufuri?
    Makemake au e huki ia...
    Akā ʻo Chrono Crystals ...
    Pehea kou?
    ʻAʻohe aʻu, no laila makemake wau e kiʻi i hoʻokahi...
    E ʻoluʻolu e haʻi mai iaʻu inā makemake ʻoe!

    1. ʻO ka Rising Rush Counter he mea hoʻonāukiuki a ʻike wau i ka poʻe e hoʻohana ana.
      Nui nā hōʻailona, ​​a ke manaʻo nei au ʻaʻohe mea pōʻino i ka hoʻohana ʻana iā ia no nā hoʻohana he nui e like me Genealogy of Evil, Freeza Army, Son Family, a me Saiyan Lineage, akā no ka mea he ʻano kahiko ʻo ia, aia ke kūlana kiʻekiʻe. e hui pu ia me na gacha hou ma keia mua aku.

  15. Mahalo iā ʻoe no 1000 Chrono Crystals!
    He aha kāu e manaʻo ai e hoʻohana i kēia mau Chrono Crystals?
    No ke aha ʻoe i hoʻohana ai?
    E ʻoluʻolu e haʻi mai iaʻu inā makemake ʻoe.
    Ma ke ala, ua hoʻohana au iā Gasha ma "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    ʻO ka hopena ʻo LL Salvegeta...
    Hmm...
    He pio ʻoe.
    ʻAe, no ka mea ʻaʻohe aʻu, manaʻo wau ua maikaʻi.
    Pehea ko ʻoukou manaʻo inā puka mai ʻo LL Salvegeta?
    E ʻoluʻolu e haʻi mai iaʻu e pili ana i kēia.
    ʻO DRALLGE ka mea maikaʻi loa!

    1. Hiki ke lanakila ʻo Orange Piccolo ma nā gachas ʻē aʻe, no laila ke paipai nei mākou e mālama i nā Chrono Crystals no ka lua a me ke kolu o nā pōʻai i ka wā Legends Festival.

  16. Inā nalo au i ka hui ʻana ma muli o ka ʻoki hoʻoponopono ʻana a i ʻole ka hoʻololi ʻana, aia kekahi poʻe e puhi iā Rising a ʻaʻole hoʻi e puhi iā Rising, he ʻano ia?

    He ʻoiaʻiʻo hiki iā ʻoe ke paʻi i ka wā e hoʻopau ai ʻoe i ka hoʻoponopono, no laila he mea hoʻonāukiuki, akā ʻaʻole ʻoe e hilinaʻi nui i ka laki?

  17. E kala mai no ka ʻōlelo lōʻihi.Ua hoʻomaka wau e pāʻani i ka Legends, a aia kahi hiʻohiʻona hou i kapa ʻia ʻo Resurrection (Paikuhan/Gogeta).A i ʻole e hoʻomau ʻia?Inā ʻike kekahi e ʻoluʻolu e haʻi mai iaʻu. . .

  18. Hāʻawi wau i nā hōkū ʻo Shallot XNUMX i kēia manawa, akā i koʻu nānā ʻana i nā poʻe ʻē aʻe, ʻike wau i hoʻokahi hōkū ʻulaʻula.Ma nā mokuna a me nā moʻolelo hea e loaʻa ai iaʻu ka mana Z o Shallot ma ka hoʻokūkū moʻolelo? Inā hiki, e ʻoluʻolu e haʻi mai iaʻu i nā mokuna a pau!

  19. ʻIke ʻia ʻo Sakiyoko Shinozaki ma ka puke manga i hoʻokuʻu ʻia ma ka Pōʻalua, ʻApelila XNUMX, XNUMX, i hoʻokuʻu ʻia ma ka lā XNUMX o kēlā me kēia mahina.

  20. ʻIke ʻia ʻo Sakiyoko Shinozaki ma ka puke manga i hoʻokuʻu ʻia ma ka Pōʻaono, Nowemapa XNUMX, XNUMX, i hoʻokuʻu ʻia ma ka lā XNUMX o kēlā me kēia mahina.

  21. Hōʻike pū ʻia ʻo Sakiyoko Shinozaki ma ka puke manga i hoʻokuʻu ʻia i ka Pōʻaono, Pepeluali XNUMXth, XNUMX, i hoʻokuʻu ʻia ma ka lā XNUMX o kēlā me kēia mahina.

  22. ʻIke ʻia ʻo Sakiyoko Shinozaki ma ka puke manga i hoʻokuʻu ʻia ma ka Pōʻaono, Iulai XNUMXth, XNUMX, i hoʻokuʻu ʻia ma ka lā XNUMX o kēlā me kēia mahina.

  23. Guild Name Universe XNUMX
    ID wrt97bwt
    He hui manuahi ʻole ia me ka hoʻopili ʻole ʻana.
    He 9 hakahaka.Loaʻa iaʻu kahi kanaka hiki ke loaʻa ma kahi o 100 miliona mau helu i kēlā me kēia manawa.

  24. E ʻoluʻolu e haʻi mai iaʻu inā ʻoi aku ka maikaʻi o ka hoʻonui ʻana i ka nui o nā zenkai o Zamasu i hui pū ʻia, a i ʻole e hana i Toramai zenkai a hui pū i ka pāʻina!

  25. He pāʻani hiʻohiʻona hilahila ʻole. ʻO nā haole ʻike ʻole i ka hoʻohana ʻana i nā mea kūikawā hiki ke lanakila ʻole inā hoʻohana lākou i nā mea kanu.

  26. Ma hope o ka lā hoʻomanaʻo, manaʻo wau inā e hele mai ʻo Ginyu ma ke ʻano he kiʻi LL ikaika ʻē aʻe (e like me 1718) ʻoiai he ʻano liʻiliʻi liʻiliʻi.
    Ma ka hoʻokō ʻana i nā kūlana, kāhea ʻia ʻo Goku mai kahi ʻole a hoʻololi kino me Ginyu, a me ka hana LL, ʻo ke kino o Goku nona ponoʻī.

  27. He poʻo inoa, he ʻohi.
    Makemake ʻoe e lilo i mau hoaaloha no ka manawa pōkole a hōʻiliʻili i nā poʻo inoa?
    Mahalo wau i kāu ʻoluʻolu inā maikaʻi.

  28. ʻO Rising Drive. ʻO ka mea hoʻohana i ka RR ma waena a me ka lōʻihi a hoʻopili iā ia i kahi paʻi e like me ia.Makemake au i kēlā hoʻi, koʻikoʻi