Dragon Ball Legends komentārs

Šinryu Dragon Ball meklēšanas darbā pieņemšana utt.Draugu pieņemšanas sludinājumu dēlim

Atstājiet komentāru

Varat arī ievietot attēlus

Komentāru laukā varat rakstīt jebko, piemēram, iesācēja jautājumu, pieprasījumu vietnei, tērzēšanas laika nogalināšanu utt.
Nekautrējieties uzdot iesācēju jautājumus, pieprasījumus vietnei, čatā, lai nogalinātu laiku.Tiek gaidīti arī anonīmi! !

Atstājiet komentāru

Varat arī ievietot attēlus

26,947 komentāri

  1. Kas gan tur interesants visos šajos vienreizējos uzbrukumos?
    Tas ir tik stulbi, ka varu pasmieties lol

    Manuprāt, puisis vārdā Vanko arī ir diezgan stulbs.

    Nu ir daudz cilvēku, kuri var izdzīvot tikai spēlēs.

    Vienīgais, kas man ir prātā, ir maksāt par spēlēm.

    Pārāk daudz nelaimīgo cilvēku lol

  2. Puisis vārdā Dora ir tik slikts~

    Es domāju, ka nebūtu jautri uzvarēt tikai ar viena veida uzbrukumiem.

    Nu, jo mazāk labs cilvēks, jo vairāk unikāls.

    No šī brīža es publicēšu visus šo slikto puišu vārdus internetā.

    miskastes puiši

  3. Es spēlēju PvP
    Puisis vārdā tante no Osakas
    Pārāk sasodīti vājš un par to slikti wwwwwwww

    Pat ja ir citi varoņi, piemēram, Goku, tas neko nenozīmē, ja cilvēki dara sūdus.

  4. Ir pārāk daudz cilvēku, kuri izmanto PvP ar sliktiem interneta savienojumiem.

    Es varu cīnīties tikai kā miskaste.

    Sasodītie ķīnieši...viņi ir kaitinoši un prasa lielu naudu.

    Japāņu spēles nedrīkst padarīt par ķīniešu valodu

  5. Atvainojiet, ka jautāju! Esmu iesācējs, esmu šeit tikai aptuveni 3 nedēļas. Es domāju izmantot gacha, jo vēlos palielināt rakstzīmju skaitu un paaugstināt man piederošo rakstzīmju līmeni, bet vai ir iespējams izmantot Super Masters Pack gacha? Es būtu priecīgs, ja jūs sniegtu man savu viedokli! Paldies.

  6. "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" ir izplatīts.
    Šķiet, ka būs viegli noorganizēt "Saules ģimeņu ballīti", kas notiek daudz kopš pagājušā gada rudenī aizsāktā "Leģendu festivāla 2023".
    LL izplatība ir reta.
    Es priecājos, ka man nebija "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag"!
    Šķiet, ka "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" pašreizējā veselības stāvoklī nevar kustēties, taču šķiet, ka tas spēs kustēties, kad nāks "Special Yuunifra" un "ZENKAI Kakusei". .
    Ja tas notiks, ''Trillion'' ''Saules ģimenes ballītē'' un ''Goji 4'' ''GT Party'' var kļūt sarežģīti...
    Bet es priecājos, ka "triljons" bija pārāk liela krāpšanās un es nevarēju uzvarēt!
    Vadība!
    Ar nepacietību gaidu "Exclusive Yuunifra" un "ZENKAI Kakusei" augļus!

    1. Nepareizi❌
      Pat ārzemēs tas nav sasniedzams spēlēm, kas ir pieejamas tikai Japānā, kur pārdošanas apjoms ir augsts.
      Pat Japānā, ja izlaidīsit jaunu varoni, pārdošanas apjomi būs viencipara skaitļi.
      Ja programmā Legends nav neviena japāņu atskaņotāja, visas lietotnes, kas nevar iegūt vienu ciparu, tiks izdzēstas. Pat ja ir desmitiem tūkstošu aktīvo lietotāju, šūnu palaišana nav viencipara.

  7. Es to darīšu pats. (Varbūt jums nevajadzētu to skatīties, jo tas ir kaitinoši. Atvainojiet.)
    1 no 10 bija LL vienreizējā LL Garantētā Gasha (tas ir Toki no Yusho).
    Iekļauts arī Badalots. (Pirmo reizi)
    Woohoo!
    Satriecošs!?
    Esmu tik laimīgs!
    Labākā vadība!

  8. Spēcīgākais Goku ārzemēs tiek saukts par apkaunojošu tēlu, bet es nedomāju, ka viņš ir tik apkaunojošs raksturs... Šo informāciju atradu vietnē Youtsube.

  9. Pagājušajā reizē es jautāju cilvēkiem iesācēju jautājumu panelī par ieteiktajiem YouTube lietotājiem, bet kurus YouTube lietotājus jūs skatāties? (Leģendu YouTube lietotājs)
    Starp citu, es bieži skatos 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san un Toshi-san.

  10. Es kavēju dienu, bet laimīgu Jauno gadu visiem!
    Vakar, kad skatījos Legends YouTube, visi teica: "Laimīgu Jauno gadu!", tāpēc es jutos kā atvieglots. (Kāpēc? lol)
    Darīsim visu iespējamo, Leģendas, un ceram, ka vadība darīs visu iespējamo 2024. gadā!
    Kādi ULTRA un efekti (piemēram, piespiedu uzvara), jūsuprāt, parādīsies 2024. gadā?
    Lūdzu, ļauj man zināt.
    Arī šobrīd pieejamo Cho-kun Gasha esmu izvilcis 8 reizes (ieskaitot bezmaksas), bet neviens no tā nav iznācis.
    skumji···.
    Cik ilgi jūs visi gāja?
    Lūdzu, dariet man zināmu arī par to!
    uz redzēšanos···.

      1. Paldies par atbildi!
        Pareizi.
        Arī es ik pa laikam izmantoju GT Party...
        Galu galā GT nepastiprināja gadu...
        skumji···.
        Interesanti, vai es izmantošu GT Party, ja tas kļūs stiprāks? Tā es domāju.
        Noteikti izskatās, ka nāks Oyaji's Gogeta 4.
        Personīgi es vēlētos redzēt GT pēdējo Genkidama Goku ULTRA.
        Mēs turpināsim izmantot šo vietni 2024. gadā.
        Paldies par jūsu pastāvīgo atbalstu šogad!
        Izbaudīsim leģendas 2024. gadā!

      1. Atvainojos par sagādātajām neērtībām, bet savās leģendās
        Nosaukums ir Apollo Choco Project.
        Es būtu pateicīgs, ja jūs varētu man paziņot savu vārdu vietnē Legends, tiklīdz būs laiks.

        1. Mans vārds leģendās ir "Ryupeta".
          Šobrīd laika trūkuma dēļ to nevaru izdarīt, bet drīzumā gribētos.
          Var būt gadījumi, kad mēs to nevaram izdarīt neparedzētu apstākļu dēļ, taču mēs novērtējam jūsu sapratni šādos gadījumos.

  11. Vai Ultra ir pārāk spēcīga?
    Es gribētu zināt, kā tikt galā ar egoismu, Janemba un Vegetto Blue.
    Man tā nav, tāpēc es nemaz nevaru uzvarēt.
    Es parasti krītu vienā sitienā vai saņemu speciālu uzbrukumu, bet galīgajā saņemu sitienu ar vienu sitienu.

  12. @kecharouPei
    #Karikari Spēcīgākā leģenda
    #Stiprākā mednieku saime
    #kakā
    #Jamaguči prefektūras spēcīgākais
    # Pat ja mans veikums tiks noskaidrots, es varu no tā izvairīties, izrādoties kā pašpasludināts taisns cilvēks.
    #Old Glans (Bruņurupucis)

    Es katru dienu esmu stresā, jo rūpējos par savu neglīto stulbo sievu un stulbo stulbi.
    Šie puiši ir traki pēc stresa mazināšanas.
    Mēs gaidīsim X, kad niknākie karotāji izaicinās Jamaguči prefektūras spēcīgāko Wai.

    Pegopa (Pegosun), kas pieder baznīcai un kurai ir sodāmība un kura mīl sieviešu tēlus
    Aktīvs NEET HARU.
    Iesācēju medībās ir vērts dzīvot Gorin

  13. Gokufuri atkārtota izdruka?
    Es gribu to pavilkt...
    Bet Chrono Crystals...
    Kā ar tevi?
    Man tāda nav, tāpēc es gribētu tādu dabūt...
    Lūdzu, dariet man zināmu, ja vēlaties!

    1. Rising Rush Counter ir tik kaitinošs sniegums, ka es joprojām redzu, ka cilvēki to izmanto.
      Ir daudz atzīmju, un es domāju, ka nav nekāda kaitējuma, ja to izmantos daudziem mērķiem, piemēram, Ļaunuma ģenealoģijai, Frīza armijai, Son Family un Saiyan Lineage, taču, tā kā viņš ir vecs varonis, pastāv liela iespēja, ka viņš turpmāk tiks iekļauts jaunos gačas.

  14. Paldies par 1000 Chrono Crystals!
    Kādiem nolūkiem jūs plānojat izmantot šos Chrono Crystals?
    Kam tu to izmantoji?
    Lūdzu, dariet man zināmu, ja vēlaties.
    Starp citu, es to izmantoju Gašai "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    Rezultāts bija LL Salvegeta...
    Hmm...
    Tu esi zaudētājs.
    Nu, tā kā man tāda nebija, es domāju, ka tas ir labi.
    Ko jūs visi domājat, ja iznāks LL Salvegeta?
    Lūdzu, dariet man zināmu arī par to.
    DRALLGE ir labākais!

  15. Ja es izlaižu kombināciju korekcijas griezuma vai nobīdes dēļ, ir cilvēki, kuri atlaiž Rising un automātiski nespēj atlaist Rising. Vai tā ir tendence?

    Taisnība, ka, izslēdzot korekciju, jūs varat saņemt sitienu, tāpēc tas patiešām ir kaitinoši, bet vai jūs pārāk nepaļaujaties uz veiksmi?

  16. Atvainojos par garo ziņu.Es nesen sāku spēlēt leģendas, un ir jauna funkcija ar nosaukumu Resurrection (Paikuhan/Gogeta). Vai Gogeta turpinās radīt Uniavi efektu, kāds Paikuhanam bija pirms viņa augšāmcelšanās?Vai arī tas netiks turpināts?Ja kāds zina, lūdzu, dodiet ziņu. . .

  17. Es šobrīd dodu Shallot XNUMX zvaigznes, bet, kad es paskatījos uz citiem cilvēkiem, es redzēju vienu sarkanu zvaigzni.Kurās nodaļās un stāstos jūs varat iegūt Shallot's Z spēku stāsta izaicinājumā? Ja iespējams, lūdzu, pastāstiet man visas nodaļas un stāstus!

  18. Sakiyoko Shinozaki parādījās arī manga žurnālā, kas tika izdots XNUMX. gada XNUMX. augustā un tika izlaists katra mēneša XNUMX. datumā.

  19. Sakiyoko Shinozaki parādās arī manga žurnālā, kas izdots sestdien, XNUMX. gada XNUMX. novembrī, kas tiek izlaists katra mēneša XNUMX. datumā.

  20. Sakiyoko Shinozaki parādās arī manga žurnālā, kas izdots sestdien, XNUMX. gada XNUMX. februārī, kas tiek izlaists katra mēneša XNUMX. datumā.

  21. Sakiyoko Shinozaki parādās arī manga žurnālā, kas tika izdots sestdien, XNUMX. gada XNUMX. jūlijā, kas tika izdots katra mēneša XNUMX. datumā.

  22. Ģildes nosaukums Visums XNUMX
    ID wrt97bwt
    Tā ir ģilde, kurai var brīvi pievienoties bez sarežģītām saitēm.
    Ir 9 vakances.Man ir cilvēks, kurš katru reizi var nopelnīt apmēram 100 miljonu punktu.

  23. Sakiyoko Shinozaki parādījās arī XNUMX. gada XNUMX. septembrī izdotajā manga žurnālā, kas tika izdots katra mēneša XNUMX. datumā.

  24. Lūdzu, dariet man zināmu, vai labāk ir palielināt apvienoto Zamasu zenkai skaitu, vai arī izveidot Toramai zenkai un pievienoties ballītei!

  25. Pēc gadadienas domāju, vai Ginyu būs dīvaini spēcīgs LL kadrs (piemēram, 1718), neskatoties uz to, ka ir unikāls mazsvarīgs varonis.
    Izpildot nosacījumus, Goku tiek izsaukts no nekurienes un maina ķermeni kopā ar Ginyu, un ar LL ražošanu Goku ķermenis ir pilnībā viņa paša ķermenis.

  26. Tas ir nosaukums, kolekcija.
    Vai vēlaties uz laiku kļūt par draugiem un kolekcionēt titulus?
    Es novērtēšu jūsu labvēlību, ja tas ir labi.

  27. Tas ir Rising Drive. Tāds, kas izmanto RR vidējos un lielos attālumos un savieno to ar trāpījumu tādu, kāds tas ir.Es gribu to atpakaļ, nopietni