Dragon Ball Legends Komenti

Rekrutimi i kërkimit të Shinryu's Dragon Ball etj.Për shokun e bordit të buletinit të rekrutimit

Lër një koment

Ju gjithashtu mund të postoni imazhe

Ju mund të shkruani ndonjë gjë në fushën e komenteve siç janë pyetja e fillestarit, kërkesa në faqe, biseda për kohën e vrasjes etj.
Mos ngurroni të bëni pyetje të fillestarëve, kërkesa në faqe, biseda për të vrarë kohën.Anonimi është gjithashtu i mirëpritur! !

Lër një koment

Ju gjithashtu mund të postoni imazhe

Komentet e 26,947

  1. Shumë njerëz që luajnë Legends janë idiotë.

    A nuk e dini se linja mund të shkëputet në prapaskenë?

    Ata janë të gjithë njerëz të çmendur, apo jo?

  2. Çfarë është kaq interesante për të pasur të gjitha këto sulme të një lloji?
    Është aq budalla saqë mund të qesh lol

    Unë mendoj se djali i quajtur Wanko është gjithashtu goxha memec.

    Epo, ka shumë njerëz që mund të mbijetojnë vetëm në lojëra.

    E vetmja gjë në mendjen time është të paguaj për lojërat.

    Shumë njerëz fatkeq lol

  3. Djali me emrin Dora është shumë i keq~

    Dua të them, nuk do të ishte argëtuese të fitonit vetëm me një sulm model.

    Epo, sa më pak i mirë të jetë personi, aq më i veçantë është në llojin e tij.

    Tani e tutje, unë do të postoj të gjithë emrat e këtyre të këqijve në internet.

    djema plehrash

  4. Unë jam duke luajtur PvP
    Një djalë i quajtur Auntie nga Osaka
    Shumë i dobët dhe shumë keq për të wwwwwww

    Epo, edhe nëse ka personazhe të tjerë si Goku, nuk do të thotë asgjë nëse njerëzit bëjnë mut.

  5. Ka shumë njerëz që dalin në PvP me lidhje të këqija interneti.

    Unë mund të luftoj vetëm si plehra.

    Dreqin kinezët...ata janë të bezdisshëm dhe paguajnë shumë para.

    Mos i bëni lojërat japoneze kineze

  6. Më falni që pyes! Unë jam fillestar, kam qenë këtu për rreth 3 javë. Po mendoj të përdor gacha sepse dua të rris numrin e personazheve dhe të avancoj nivelin e personazheve që zotëroj, por a është e mundur të përdor gacha Super Masters Pack? Do të isha i lumtur nëse më jepni mendimin tuaj! faleminderit.

  7. Është shpërndarë “Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag”.
    Duket se do të jetë e lehtë të organizohet “Sun Family Party”, që ka ndodhur shumë që nga “Legends Festival 2023” që nisi vjeshtën e kaluar.
    Shpërndarja e LL është e rrallë.
    Më vjen mirë që nuk kam "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag"!
    "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" duket se nuk mund të lëvizë në gjendjen aktuale shëndetësore, por duket se do të mund të lëvizë kur të vijnë "Special Yuunifra" dhe "ZENKAI Kakusei". .
    Nëse kjo ndodh, "Trilion" në "Sun Family Party" dhe "Goji 4" në "GT Party" mund të bëhen të vështira...
    Por më vjen mirë që "trilion" ishte shumë mashtrim dhe nuk munda të fitoja!
    Menaxhimi!
    Mezi pres frytet e "Exclusive Yuunifra" dhe "ZENKAI Kakusei"!

    1. E pasaktë❌
      Edhe jashtë shtetit, është e paarritshme për lojëra që janë të disponueshme vetëm në Japoni, ku shitjet janë të larta.
      Edhe në Japoni, nëse lëshoni një personazh të ri, shitjet do të jenë njëshifrore.
      Nëse nuk ka lojtarë japonezë në Legends, të gjitha aplikacionet që nuk mund të marrin numra njëshifrorë do të fshihen. Edhe nëse ka dhjetëra mijëra përdorues aktivë, Zara nuk ka celulozë njëshifrore.

  8. Unë do ta bëj vetë. (Ndoshta nuk duhet ta shikoni sepse është i bezdisshëm. Më fal.)
    1 nga 10 ishin LL në Gasha të Garantuar LL 4 herë (ky është Toki no Yusho).
    U përfshi edhe Badalot. (Hera e parë)
    Woohoo!
    Mbresëlënës!?
    Jam shume i lumtur!
    Menaxhimi më i mirë!

  9. Goku më i fortë quhet një personazh i turpshëm jashtë shtetit, por nuk mendoj se është aq i turpshëm për një personazh...Këtë informacion e gjeta në Youtsube.

  10. Herën e fundit, pyeta njerëzit në tabelën e pyetjeve të fillestarëve për YouTuber-ët e rekomanduar, por cilët YouTube-e shikoni? (Legends YouTuber)
    Nga rruga, unë shpesh shikoj 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san dhe Toshi-san.

  11. Jam një ditë me vonesë, por Gëzuar Vitin e Ri të gjithëve!
    Dje, kur po shikoja YouTube-in e Legends, të gjithë thoshin "Gëzuar Vitin e Ri!", kështu që u lehtësova disi. (Pse? lol)
    Shpresoj që menaxhmenti të bëjë më të mirën në vitin 2024, dhe le të bëjmë më të mirën, Legjenda!
    Çfarë lloj ULTRA dhe efektesh (të tilla si fitorja e detyruar) mendoni se do të shfaqen në 2024?
    Ju lutem më njoftoni.
    Po ashtu Cho-kun Gasha aktuale e kam terhequr 8 here (duke perfshire te liren), por nuk doli asnje.
    e trishtuar···.
    Sa kohë keni shkuar të gjithë?
    Ju lutem më njoftoni edhe për këtë!
    Shihemi···.

    1. あ け ま し て お め で と う ご ざ い ま す!
      Shpresoj që këtë vit të zbatohet ULTRA Super Saiyan 4 Gogeta dhe të forcohet GT.

      1. faleminderit për përgjigjen tuaj!
        Kjo është e drejtë.
        Unë gjithashtu përdor GT Party herë pas here...
        Në fund, GT nuk u përforcua për një vit...
        e trishtuar···.
        Pyes veten nëse do të përdor GT Party nëse bëhet më i fortë? Kështu mendoj unë.
        Me siguri duket se Gogeta 4 e Oyaji po vjen.
        Personalisht, do të doja të shihja ULTRA-në e fundit të Genkidama Gokut të GT.
        Ne do të vazhdojmë ta përdorim këtë faqe në vitin 2024.
        今年 も よ ろ し く お 願 い い た し ま す!
        Le të shijojmë Legends në 2024!

      1. Më falni për shqetësimin, por në Legjendat e mia
        Emri është projekti Apollo Choco.
        Do ta vlerësoja nëse mund të më tregonit emrin tuaj në Legends sa më shpejt që të lejojë koha.

        1. Emri im në Legjendat është "Ryupeta".
          Nuk kam arritur ta bëj për momentin për mungesë kohe, por do të doja ta bëja së shpejti.
          Mund të ketë raste kur ne nuk jemi në gjendje ta bëjmë këtë për shkak të rrethanave të paparashikuara, por ne e vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në raste të tilla.

        2. Me falni.
          Kishte një gabim shkrimi në përgjigjen e mëparshme.
          "丶" e saktë midis "Nuk kam kohë" dhe "Nuk kam qenë në gjendje ta bëj" është ``,''.
          Nuk kishte asnjë justifikim.

  12. A është Ultra shumë e fortë?
    Do të doja të dija se si të trajtoja egoizmin, Janemba dhe Vegetto Blue.
    Nuk e kam, kështu që nuk mund të fitoj fare.
    Zakonisht bie në një goditje ose marr një sulm të veçantë, dhe në atë të fundit goditem me një grusht.

  13. @kecharouPei
    #Karikari Legjenda më e Fortë
    #Familja më e fortë e gjuetisë
    #jap
    Prefektura #Yamaguchi është më e forta
    #Edhe nëse zbulohet performanca ime, mund ta shmang duke u dukur si një drejtësi e vetëshpallur.
    #Old Glans (Breshka)

    Jam i stresuar çdo ditë nga kujdesi për gruan time të shëmtuar dhe budallaqe.
    Këta djem janë të çmendur për lehtësimin e stresit.
    Ne do të presim në X për luftëtarët më të egër për të sfiduar Wai-n më të fortë të prefekturës Yamaguchi.

    Pegopa (Pegosun), e cila i përket një kishe dhe ka precedentë penalë që i do personazhet femra
    NEET HARU aktive.
    Gjuetia fillestare ia vlen të jetohet Gorin

  14. Ribotim Gokufuri!
    Dua ta tërheq...
    Por Chrono Crystals...
    Po ju?
    Unë nuk kam një, kështu që do të doja të merrja një...
    Ju lutem më njoftoni nëse ju pëlqen!

    1. Rising Rush Counter ka një performancë kaq të bezdisshme saqë ende shoh njerëz që e përdorin atë.
      Ka shumë etiketa, dhe mendoj se nuk ka asnjë të keqe ta përdorësh për shumë përdorime si Genealogy of Evil, Frieza Army, Son Family dhe Saiyan Lineage, por duke qenë se ai është një personazh i vjetër, ka shumë mundësi që ai do të përfshihet në gaça të reja në të ardhmen.

  15. Faleminderit për 1000 Chrono Crystals!
    Për çfarë planifikoni t'i përdorni këto Chrono Crystals?
    Për çfarë e keni përdorur?
    Ju lutem më njoftoni nëse ju pëlqen.
    Meqë ra fjala, e kam përdorur për Gashën në "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    Rezultati ishte LL Salvegeta...
    Hmm...
    Ju jeni një humbës.
    Epo, meqenëse nuk e kisha një, mendoj se është mirë.
    Çfarë mendoni të gjithë nëse del LL Salvegeta?
    Ju lutem më njoftoni edhe për këtë.
    DRALLGE është më i miri!

    1. Orange Piccolo mund të fitohet në gacha të tjera, prandaj ju rekomandojmë të ruani Chrono Crystals për raundin e dytë dhe të tretë gjatë Festivalit Legends.

  16. Nëse më mungon kombinimi për shkak të prerjes ose zhvendosjes së korrigjimit, ka njerëz që ndezin Rising dhe automatikisht dështojnë të aktivizojnë Rising, a është ky një trend?

    Është e vërtetë që kur fikni korrigjimin, do të goditeni, kështu që është vërtet e bezdisshme, por a nuk mbështeteni shumë tek fati?

  17. Me falni per postimin e gjate.Kohët e fundit kam filluar të luaj Legends, dhe ka një veçori të re të quajtur Ringjallja (Paikuhan/Gogeta). A do të vazhdojë Gogeta të ketë efektin e Uniavi që Paikuhan kishte para ringjalljes së tij?Apo nuk do të vazhdojë?Nëse dikush e di ju lutem më njoftoni. . .

  18. Aktualisht po i jap Shallotit XNUMX yje, por kur shikova njerëz të tjerë, pashë një yll të kuq.Në cilët kapituj dhe tregime mund të marr fuqinë Z të Shallot në sfidën e tregimit? Nëse është e mundur, më tregoni të gjithë kapitujt!

  19. Sakiyoko Shinozaki gjithashtu shfaqet në revistën manga të lëshuar të martën, më XNUMX prill XNUMX, e cila del në XNUMX të çdo muaji.

  20. Sakiyoko Shinozaki gjithashtu shfaqet në revistën manga të lëshuar të shtunën, XNUMX shkurt XNUMX, e cila del në XNUMX të çdo muaji.

  21. Sakiyoko Shinozaki gjithashtu shfaqet në revistën manga të lëshuar të shtunën, më XNUMX korrik XNUMX, e cila del në XNUMX të çdo muaji.

  22. Emri i Guild Universe XNUMX
    ID wrt97bwt
    Është një repart i lirë për t'u bashkuar dhe pa ngatërrime të mundimshme.
    Janë 9 vende të lira pune.Unë kam një person që mund të fitojë rreth 100 milion pikë çdo herë.

  23. Ju lutem më njoftoni nëse është më mirë të rrisni numrin e zenkai-ve të kombinuara të Zamasut, apo të bëni Toramai zenkai dhe të bashkoheni në festë!

  24. Është një lojë e paturpshme e karaktereve.Edhe të huajt që nuk dinë të përdorin specialitete speciale mund të jenë të pamposhtur nëse përdorin perime.

  25. Pas përvjetorit, pyes veten nëse Ginyu do të vijë si një kornizë çuditërisht e fortë LL (si 1718) pavarësisht se është një personazh i vogël unik për përvjetorin.
    Duke plotësuar kushtet, Goku thirret nga hiçi dhe ndryshon trup me Ginyu, dhe në produksionin LL, trupi i Gokut është plotësisht i tij.

  26. Është një titull, një koleksion.
    Dëshironi të bëheni përkohësisht miq dhe të mblidhni tituj?
    Do ta vlerësoja favorin tuaj nëse është i mirë.