Коментар Драгон Балл Легендс

Регрутовање претраживања Схинриуовог Змајског лопте итд.Пријатељу огласној табли за регрутовање пријатеља

Оставите коментар

Такође можете постављати слике

Можете написати било шта у пољу за коментаре, попут питања почетника, захтева на сајту, ћаскања времена убијања итд.
Слободно постављајте питања почетника, захтеве за веб локацију, ћаскајући да убијете време.Анонимни је такође добродошао! !

Оставите коментар

Такође можете постављати слике

Коментари КСНУМКС-а

  1. Шта је толико интересантно у свим овим јединственим нападима?
    Толико је глупо да могу да се смејем лол

    Мислим да је тип по имену Ванко такође прилично глуп.

    Па, има много људи који могу да преживе само у игрицама.

    Једина ствар ми је на уму да плаћам игре.

    Превише несрећних људи лол

  2. Тип по имену Дора је тако лош~

    Мислим, не би било забавно победити са само једним шаблоном напада.

    Па, што је особа слабија, то је јединственија.

    Од сада ћу објављивати сва имена ових лоших момака на интернету.

    трасх гуис

  3. Извините што питам! Ја сам почетник око 3 недеље. Размишљам да користим гацха јер желим да повећам број ликова и унапредим ниво ликова које поседујем, али да ли је могуће користити гацха Супер Мастерс Пацк? Био бих срећан да ми дате своје мишљење! Хвала вам.

  4. „Супер Саииан Гот СС Сон Гоку & Вегета Гоку Веггие Таг“ је дистрибуиран.
    Чини се да ће бити лако организовати ``Сон Фамили Парти``, који се много дешавао од ``Легендс Фестивала 2023`, који је почео прошле јесени.
    Дистрибуција ЛЛ је ретка.
    Драго ми је што нисам имао "Супер Саииан Гот СС Сон Гоку & Вегета Гоку Веггие Таг"!
    Чини се да "Супер Саииан Гот СС Сон Гоку & Вегета Гоку Веггие Таг" не може да се креће у тренутном здравственом стању, али изгледа да ће моћи да се креће када дођу "Специал Иуунифра" и "ЗЕНКАИ Какусеи" .
    Ако се то деси, ``Трилион'' у ``Сун Фамили Парти'' и ``Гоји 4'' у ``ГТ Парти'' могу постати тешки.
    Али драго ми је да је „трилион“ био превелика превара и да нисам могао да победим!
    Менаџмент!
    Радујем се плодовима "Екцлусиве Иуунифра" и "ЗЕНКАИ Какусеи"!

    1. Нетачно❌
      Чак и у иностранству, недоступан је за игре које су доступне само у Јапану, где је продаја висока.
      Чак и у Јапану, ако објавите нови лик, продаја ће бити једноцифрена.
      Ако у Легендама нема јапанских играча, све апликације које не могу да добију једноцифрене бројеве биће избрисане. Чак и ако има десетине хиљада активних корисника, Зара нема једноцифрену целулозу.

  5. Урадићу то сам. (Можда не би требало да га гледате јер је досадно. Извините.)
    1 од 10 су били ЛЛ у једнократном ЛЛ загарантованом Гашу (ово је Токи но Иусхо).
    Бадалот је такође био укључен. (Први пут)
    Воохоо!
    Страшно!?
    Тако сам срећна!
    Најбољи менаџмент!

  6. Прошли пут сам питао људе на форуму за почетнике о препорученим јутјуберима, али које јутјубере гледате? (Легенде ИоуТубер)
    Иначе, често гледам 92-сан, Понсилла-сан, ОКИНА-сан, Камисоку но Црусхер-сан и Тосхи-сан.

  7. Касним један дан, али срећна Нова година свима!
    Јуче, када сам гледао Јутјуб Легенде, сви су говорили „Срећна Нова година!“, па ми је некако лакнуло. (Зашто? лол)
    Потрудимо се, Легенде, и надамо се да ће управа дати све од себе 2024. године!
    Шта мислите, каква УЛТРА и ефекти (као што је изнуђена победа) ће се појавити 2024?
    Молим те обавести ме.
    Такође, извукао сам Цхо-кун Гасха који је тренутно доступан 8 пута (укључујући и бесплатни), али ништа од тога није изашло.
    тужно···.
    Колико дуго сте сви ишли?
    Обавестите ме и о томе!
    видимо се···.

      1. Хвала вам на одговору!
        Тако је.
        Такође користим ГТ Парти с времена на време...
        На крају, ГТ није ојачао годину дана...
        тужно···.
        Питам се да ли ћу користити ГТ Парти ако постане јачи? То је оно што ја мислим.
        Свакако изгледа да долази Оиајијева Гогета 4.
        Лично, волео бих да видим ГТ-ову последњу Генкидама Гокуову УЛТРА.
        Наставићемо да користимо овај сајт у 2024.
        Хвала вам на континуираној подршци ове године!
        Наставимо да уживамо у Легендама 2024. године!

        1. Моје име у Легендама је "Риупета".
          Тренутно немам времена да то урадим, али бих волео да то урадим ускоро.
          Можда буде тренутака када то нисмо у могућности да урадимо због околности, али ценимо ваше разумевање у таквим случајевима.

  8. Да ли је Ултра прејак?
    Желео бих да знам како да се носим са себичношћу, Јанембом и Вегето Блуе.
    Немам га, тако да уопште не могу да победим.
    Обично паднем у једном ударцу или добијем посебан напад, али у коначном добијем једним ударцем.

    1. „Нова тајна“ и „Хајдемо!!“ додате колекцији најјачих фрагмената
      Шта кажете на „Не могу да идем у корак са својом брзином!! (Могуће буђење)“ на размени З медаља?
      Можете проверити фрагменте који се могу опремити на страници испод, али можда неће бити доступни.
      https://dragonball-zxk.com/legends_fragment/DBL66-04U

  9. @кецхароуПеи
    #Карикари најјача легенда
    #Најјача ловачка породица
    #пооп
    #Јамагуцхи префектура је најјача
    #Чак и ако се открије мој учинак, могу га избећи тако што ћу се показати као самопроглашени човек правде.
    #Олд Гланс (корњача)

    Сваки дан сам под стресом јер се бринем о својој ружној глупој жени и глупом деришту.
    Ови момци су луди за ослобађањем од стреса.
    Чекаћемо на Кс да најжешћи ратници изазову најјачи Ваи у префектури Јамагучи.

    Пегопа (Пегосун), која припада цркви и има кривични досије, која воли женске ликове
    Активан НЕЕТ ХАРУ.
    Почетни лов вреди живети Горин

    1. Рисинг Русх Цоунтер има тако досадну перформансу да још увек видим људе како га користе.
      Постоји много ознака и мислим да нема штете ако га користите за многе сврхе као што су Генеалогија зла, Фриеза Арми, Син Фамили и Саииан Линеаге, али пошто је он стари лик, постоји велика могућност да он ће убудуће бити укључен у нове гаче.

  10. Хвала вам за 1000 Цхроно кристала!
    За шта све планирате да користите ове Цхроно кристале?
    За шта си га користио?
    Јавите ми ако желите.
    Иначе, користио сам га за Гашу у "ЛЕГЕНДС ФЕСТИВАЛ СТЕП-УП Сен!! Универсе 7"!
    Резултат је био ЛЛ Салвегета...
    хм...
    Ти си губитник.
    Па, пошто га нисам имао, ваљда је у реду.
    Шта мислите ако ЛЛ Салвегета изађе?
    Обавестите ме и о овоме.
    ДРАЛЛГЕ је најбољи!

  11. Ако пропустим комбинацију због исечења или померања корекције, постоје људи који активирају Рисинг и аутоматски не успеју да покрену Рисинг, да ли је то тренд?

    Истина је да можете да добијете ударац када искључите корекцију, тако да је то стварно досадно, али зар се не ослањате превише на срећу?

  12. Извините на дугачкој поруци.Недавно сам почео да играм Легенде, а ту је и нова функција која се зове Васкрсење (Паикухан/Гогета). Да ли ће Гогета наставити да има ефекат Униавија који је Паикухан имао пре свог васкрсења?Или неће бити настављено?Ако неко зна нека ми јави. . .

  13. Шалоту тренутно дајем XNUMX звездица, али када сам погледао друге људе, видео сам једну црвену звезду.У којим поглављима и причама могу добити Шалотову З моћ у изазову приче? Ако је могуће, реците ми сва поглавља!

  14. Након годишњице, питам се да ли ће Гиниу доћи као чудно јак ЛЛ оквир (као 1718) упркос томе што је јединствен споредни лик.
    Испуњавањем услова, Гоку је позван ниоткуда и мења тела са Гињуом, а у ЛЛ продукцији, Гокуово тело је потпуно његово. Млечни бомбардер из).