Dragon Ball Əfsanə Şərhi

Shinryu nin Dragon Ball axtarış və s. İşə qəbulDost işə qəbul bülleten lövhəsinə

コ メ ン ト を 残 す

Şəkillər də yerləşdirə bilərsiniz

Şərh sahəsində bir şey yaza bilərsiniz: başlanğıcın sualı, sayta sorğu, vaxt öldürmə və s.
Yeni başlayanların suallarını, sayta müraciət etmək, vaxt itirmək üçün söhbət etməkdən çekinmeyin.Anonim də xoş gəlmisiniz! !

コ メ ン ト を 残 す

Şəkillər də yerləşdirə bilərsiniz

26,947 şərh

1. Legends oynayan bir çox insan axmaqdır.

Məgər bilmirsiniz ki, pərdə arxasında xətti kəsmək olar?

Onların hamısı dəli adamlardır, elə deyilmi?

2. Bütün hücumlarda maraqlı olan nədir?
    O qədər axmaqdır ki, gülə bilərəm

Düşünürəm ki, Wanko adlı oğlan da olduqca axmaqdır.

Yaxşı, yalnız oyunlarda sağ qala bilən bir çox insan var.

Ağlımda olan tək şey oyunlara pul verməkdir.

Çox bədbəxt insanlar lol

3. Dora adlı oğlan çox pisdir~

Demək istəyirəm ki, yalnız bir nümunəli hücumla qalib gəlmək əyləncəli olmazdı.

Yaxşı, insan nə qədər zəifdirsə, bir o qədər də təkdir.

Bundan sonra bu pis adamların bütün adlarını internetdə yerləşdirəcəyəm.

zibil uşaqlar

4. Mən PvP oynayıram
    Osakadan olan xala adlı oğlan
    Çox zəif və çox pis wwwwwww

Yaxşı, Goku kimi başqa personajlar olsa belə, insanların pislik etməsi heç bir məna kəsb etmir.

5. PvP-də pis internet bağlantısı ilə çıxan çox sayda insan var.

Mən ancaq zibil kimi mübarizə apara bilərəm.

Lənət çinlilərə... bezdirib çoxlu pul tələb edirlər.

Yapon oyunlarını Çinə çevirməyin

6. Soruşduğum üçün bağışlayın! Mən təxminən 3 həftədir ki, başlanğıcam. Gacha-dan istifadə etməyi düşünürəm, çünki simvolların sayını artırmaq və sahib olduğum personajların səviyyəsini yüksəltmək istəyirəm, lakin Super Masters Pack gacha-dan istifadə etmək mümkündürmü? Fikrinizi bildirsəniz şad olaram! çox sağ ol.

7. "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" yayımlandı.
    Keçən ilin payızında başlayan "Əfsanələr Festivalı 2023"dən bəri çox baş verən "Günəş Ailəsi Partisi"ni təşkil etmək, deyəsən, asan olacaq.
    LL-nin yayılması nadirdir.
    "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" olmadığına görə şadam!
    "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" indiki sağlamlıq vəziyyətində hərəkət edə bilməyəcək, lakin "Special Yuunifra" və "ZENKAI Kakusei" gələndə hərəkət edə biləcək kimi görünür. .
    Əgər belə olarsa, ``Günəş Ailəsi Partiyası''nda ''Trilyon'' və ''GT Party''də ''Goji 4'' çətinləşə bilər...
    Amma sevinirəm ki, "trilyon" çox fırıldaq idi və mən qalib gələ bilmədim!
    İdarəetmə!
    "Exclusive Yuunifra" və "ZENKAI Kakusei"nin meyvələrini səbirsizliklə gözləyirəm!

1. Səhv❌
      Hətta xaricdə belə, yalnız satışların yüksək olduğu Yaponiyada mövcud olan oyunlar üçün əlçatmazdır.
      Hətta Yaponiyada yeni bir xarakter buraxsanız, satışlar tək rəqəmli olacaq.
      Legends-də Yapon oyunçusu yoxdursa, tək rəqəmli rəqəmləri ala bilməyən bütün proqramlar silinəcək. On minlərlə aktiv istifadəçi olsa belə, hüceyrə axını tək rəqəmli deyil.

8. Mən özüm edəcəm. (Bəlkə də zəhlətökən olduğu üçün baxmamalısınız. Üzr istəyirik.)
    1 nəfərdən 10-ü 4 dəfə LL Zəmanətli Qaşada LL idi (bu, Toki no Yushodur).
    Bədalot da daxil idi. (İlk dəfə)
    wohoo!
    Möhtəşəm!?
    Mən cox şadam!
    Ən yaxşı idarəetmə!

9. Ən güclü Qoku xaricdə utanc verici personaj adlandırılır, amma mən onun o qədər də utanc verici bir xarakter olduğunu düşünmürəm...Bu məlumatı Youtsube-də tapdım.

10. Keçən dəfə mən yeni başlayanlar üçün sual lövhəsindəki insanlara tövsiyə olunan YouTuberlər haqqında soruşdum, bəs siz hansı YouTuber-lara baxırsınız? (Legends YouTuber)
    Yeri gəlmişkən, mən tez-tez 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san və Toshi-san-a baxıram.

11. Bir gün gecikdim, amma hamıya Yeni iliniz mübarək!
    Dünən mən Legends-in YouTube-a baxanda hamı “Yeni iliniz mübarək!” deyirdi, ona görə də bir növ rahatladım. (Niyə? lol)
    Gəlin əlimizdən gələni edək, Əfsanələr və ümid edirik ki, rəhbərlik 2024-cü ildə əlindən gələni edəcək!
    Sizcə 2024-cü ildə hansı ULTRA və effektlər (məcburi qələbə kimi) görünəcək?
    Xahiş edirəm mənə bildirin.
    Həmçinin, hazırda mövcud olan Ço-kun Qaşanı 8 dəfə çəkmişəm (pulsuz da daxil olmaqla), lakin heç biri çıxmayıb.
    kədərli···.
    Hamınız nə qədər getdiniz?
    Xahiş edirəm bu barədə mənə də məlumat verin!
    görüşürük···.

1. cavabınız üçün təşəkkür edirik!
        Düzdür.
        Mən də vaxtaşırı GT Party-dən istifadə edirəm...
        Sonda GT bir il möhkəmlənmədi...
        kədərli···.
        Maraqlıdır, GT Party güclənsə, istifadə edəcəmmi? Mən belə düşünürəm.
        Şübhəsiz ki, Oyajinin Gogeta 4-ü gələcək kimi görünür.
        Şəxsən mən GT-nin son Genkidama Goku-nun ULTRA-sını görmək istərdim.
        Biz bu saytdan 2024-cü ildə istifadə etməyə davam edəcəyik.
        今年 も よ ろ し く お 願 い い た し ま す!
        Gəlin 2024-cü ildə Legends-dən həzz alın!

1. Mən gecikdim, amma Əfsanələrimdə
        Adı Apollo Choco Layihəsidir.
        Vaxt imkan verən kimi Legends-də adınızı mənə bildirsəniz çox şad olaram.

1. Əfsanələrdə mənim adım “Ryupeta”dır.
          Hal-hazırda vaxtım az olduğu üçün edə bilmədim, amma tezliklə etmək istərdim.
          Gözlənilməz hallara görə bunu edə bilməyəcəyimiz vaxtlar ola bilər, lakin belə hallarda anlayışınızı qiymətləndiririk.

2. Bağışlayın.
          Əvvəlki cavabda hərf səhvi var idi.
          ''Vaxtım yoxdur'' və ''Bunu bacarmadım'' arasında düzgün ``丶'' ``,'' işarəsidir.
          Heç bir bəhanə yox idi.

12. Ultra çox güclüdür?
    Mən eqoizm, Janemba və Vegetto Blue ilə necə davranacağımı bilmək istərdim.
    Məndə yoxdur, ona görə də heç qazana bilmirəm.
    Mən adətən bir vuruşda yıxılıram və ya xüsusi hücum alıram, amma sonda bir yumruqla vuruluram.

1. eqoistcəsinəRED, Vegito Blue üçünBLUMəncə hər birini hazırlamaq əsasdır.
      Hazırkı gacha Ultimate Son Gohan, Son Goku və Bardockdur.

13. @kecharouPei
    #Karikari Ən Güclü Əfsanə
    #Ən güclü ovçu ailəsi
    #yut
    #Yamaquçi prefekturasının ən güclüsü
    #Performansım üzə çıxsa belə, özümü ədalətli hesab edən bir insan kimi özünü göstərməklə bundan qaça bilərəm.
    #Qoca Glans (Tısbağabaş)

Mən öz çirkin axmaq arvadıma və səfeh veletə qulluq etməkdən hər gün stress keçirirəm.
    Bu adamlar stresdən xilas olmaq üçün dəli olurlar.
    Yamaquçi prefekturasının ən güclü Wai-yə meydan oxumaq üçün ən şiddətli döyüşçüləri X-də gözləyəcəyik.

Kilsəyə aid olan və qadın obrazlarını sevən cinayət keçmişi olan Peqopa (Peqosun).
    Aktiv NEET HARU.
    Başlanğıc ovçuluq Gorin yaşamağa dəyər

14. Gokufuri yenidən çap olunur?
    çəkmək istəyirəm...
    Amma Chrono Crystals...
    Bəs siz?
    Məndə yoxdur, ona görə də almaq istərdim...
    İstəyirsinizsə, mənə bildirin!

1. Rising Rush Counter o qədər bezdiricidir ki, hələ də insanların ondan istifadə etdiyini görürəm.
      Çoxlu etiketlər var və məncə onu Şecərə, Freeza Ordusu, Oğul Ailəsi və Saiyan Soyu kimi bir çox məqsədlər üçün istifadə etməyin heç bir zərəri yoxdur, lakin o, köhnə bir xarakter olduğundan, yüksək ehtimal var. o, gələcəkdə yeni gachalarla qarışacaq.

15. 1000 Chrono Crystals üçün təşəkkür edirik!
    Hamınız bu Chrono Kristallarından nə üçün istifadə etməyi planlaşdırırsınız?
    Nə üçün istifadə etdiniz?
    Xahiş edirəm xoşunuza gəlirsə, mənə bildirin.
    Yeri gəlmişkən, mən onu Qaşa üçün "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7" filmində istifadə etdim!
    Nəticə LL Salvegeta oldu...
    Hmm...
    Sən itirənsən.
    Yaxşı, məndə olmadığına görə, deyəsən, yaxşıdır.
    LL Salvegeta çıxsa, hamınız nə düşünürsünüz?
    Xahiş edirəm bu haqda mənə də məlumat verəsiniz.
    DRALLGE ən yaxşısıdır!

1. Narıncı Piccolo digər gachalarda qalib gələ bilər, ona görə də biz Əfsanələr Festivalı zamanı Chrono Kristallarını ikinci və üçüncü raundlar üçün saxlamağı tövsiyə edirik.

16. Mən korreksiya kəsilməsi və ya yerdəyişməsi səbəbindən kombini əldən versəm, Rising-i işə salan və avtomatik olaraq Rising-i işə sala bilməyən insanlar var, bu bir tendensiyadır?

Düzdür, korrektəni söndürəndə vuracaqsan, ona görə də çox bezdiricidir, amma bəxtinə çox güvənmirsən?

17. Uzun post üçün üzr istəyirik.Mən bu yaxınlarda Legends oynamağa başladım və Diriliş (Paikuhan/Qogeta) adlı yeni bir xüsusiyyət var. Qogeta Paikuhanın dirilməsindən əvvəl olduğu Uniavi effektini davam etdirəcəkmi?Yoxsa davamı olmayacaq?Kim bilirsə zəhmət olmasa mənə bildirsin. . .

18. Mən hazırda Shallot-a XNUMX ulduz verirəm, amma başqalarına baxanda bir qırmızı ulduz gördüm.Hansı fəsillərdə və hekayələrdə mən hekayə problemində Şallotun Z gücünü əldə edə bilərəm?Mümkünsə, xahiş edirəm mənə bütün fəsilləri deyin!

19. Sakiyoko Shinozaki, XNUMX iyul XNUMX-cı il şənbə günü çıxan və hər ayın XNUMX-da çıxan manqa jurnalında da görünür.

20. Gildiya Adı Kainat XNUMX
    ID wrt97bwt
    Bu, heç bir çətinlik yaratmayan, sərbəst qoşula bilən bir gildiyadır.
    9 vakant yer var.Hər dəfə 100 milyona yaxın xal qazana bilən adamım var.

21. Zəhmət olmasa, birləşdirilmiş Zamasu zenkaylarının sayını artırmaq, yoxsa Toramai zenkai edib partiyaya qoşulmaq daha yaxşı olduğunu mənə bildirin!

22. Bu həyasız xarakter oyunudur.Xüsusi xüsusi məhsullardan istifadə etməyi bilməyən əcnəbilər belə tərəvəzlərdən istifadə etsələr, yenilməz ola bilərlər.

23. Yubileydən sonra, görəsən, Ginyu unikal minor xarakter olmasına baxmayaraq, qəribə güclü LL çərçivəsi (məsələn, 1718) kimi gələcəkmi?
    Şərtləri yerinə yetirməklə, Goku heç bir yerdən çağırılır və Ginyu ilə bədən dəyişiklikləri olur və LL istehsalı ilə Qokunun bədəni tamamilə özünə məxsusdur.

24. Bu Rising Drive. Orta və uzun məsafələrdə RR-dən istifadə edən və onu olduğu kimi vuruşa bağlayan.Mən bunu ciddi şəkildə geri istəyirəm