Legenda Dragon Ball Legenda

Regrutisanje Shinryuovog Zmajskog lopte itd.Na oglasnu ploču za novačenje prijatelja

Ostavite komentar

Također možete postavljati slike

U polje za komentare možete napisati bilo šta, poput pitanja početnika, zahtjeva za web mjesto, chat vremena za ubijanje itd.
Slobodno postavljajte pitanja početnika, zahtjeve za web mjesto, ćaskajući da ubijete vrijeme.Anonimni je takođe dobrodošao! !

Ostavite komentar

Također možete postavljati slike

Komentari 26,947-a

  1. Šta je toliko zanimljivo u svim ovim jedinstvenim napadima?
    Toliko je glupo da mogu da se smejem lol

    Mislim da je tip po imenu Wanko također prilično glup.

    Pa, ima puno ljudi koji mogu preživjeti samo u igricama.

    Jedino o čemu razmišljam je da plaćam igre.

    Previše nesretnih ljudi lol

  2. Tip po imenu Dora je tako loš~

    Mislim, ne bi bilo zabavno pobijediti sa samo jednim šablonom napada.

    Pa, što je osoba slabija, to je jedinstvenija.

    Od sada ću objavljivati ​​sva imena ovih loših momaka na internetu.

    trash guys

  3. Igram PvP
    Tip po imenu Tetka iz Osake
    Previše jebeno slab i šteta za to wwwwwww

    Pa, čak i ako postoje drugi likovi poput Gokua, besmisleno je ako ljudi rade sranja.

  4. Previše je ljudi koji izlaze u PvP sa lošim internet konekcijama.

    Mogu se boriti samo kao smeće.

    Prokleti Kinezi... oni su dosadni i naplaćuju puno novca.

    Ne pravite japanske igre kineskim

  5. Izvinite što pitam! Ja sam početnik, jer sam ovdje tek oko 3 sedmice. Razmišljam o korištenju gacha jer želim povećati broj likova i unaprijediti nivo likova koje posjedujem, ali da li je moguće koristiti gacha Super Masters Pack? Bilo bi mi drago da mi date svoje mišljenje! hvala ti.

  6. "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" je distribuiran.
    Čini se da će biti lako organizovati ``Son Family Party``, koji se dešava mnogo od ``Legends Festivala 2023`, koji je počeo prošle jeseni.
    Distribucija LL je rijetka.
    Drago mi je što nisam imao "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag"!
    Čini se da "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" ne može da se kreće u trenutnom zdravstvenom stanju, ali izgleda da će moći da se kreće kada dođu "Special Yuunifra" i "ZENKAI Kakusei" .
    Ako se to dogodi, ``Trilion'' u ``Sun Family Party'' i ``Goji 4'' u ``GT Party'' mogu postati teški.
    Ali drago mi je da je "trilion" bila prevelika prevara i da nisam mogao pobijediti!
    Menadžment!
    Radujem se plodovima "Exclusive Yuunifra" i "ZENKAI Kakusei"!

    1. Netačno❌
      Čak je i u inostranstvu nedostižan za igre koje su dostupne samo u Japanu, gdje je prodaja visoka.
      Čak i u Japanu, ako objavite novi lik, prodaja će biti jednocifrena.
      Ako u Legends nema japanskih igrača, sve aplikacije koje ne mogu dobiti jednocifrene brojeve bit će izbrisane. Čak i ako postoje desetine hiljada aktivnih korisnika, Zara nema ni jednocifrenu celulozu.

  7. Uradiću to sam. (Možda ga ne biste trebali gledati jer je dosadno. Izvinite.)
    1 od 10 su bili LL u jednokratnom LL zagarantovanom Gasha (ovo je Toki no Yusho).
    Badalot je također bio uključen. (Prvi put)
    Woohoo!
    Sjajno!?
    Tako sam sretan!
    Najbolji menadžment!

  8. Prošli put sam pitao ljude na ploči za početnike o preporučenim YouTuberima, ali koje YouTubere gledate? (Legende YouTuber)
    Inače, često gledam 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san i Toshi-san.

  9. Kasnim jedan dan, ali sretna Nova godina svima!
    Jučer, kada sam gledao YouTube Legends, svi su govorili "Srećna Nova godina!", pa mi je nekako laknulo. (Zašto? lol)
    Dajmo sve od sebe, Legende, i nadamo se da će uprava dati sve od sebe 2024. godine!
    Šta mislite, kakva će se vrsta ULTRA i efekata (kao što je iznuđena pobeda) pojaviti 2024. godine?
    Molim te javi mi.
    Također, izvukao sam Cho-kun Gasha koji je trenutno dostupan 8 puta (uključujući i besplatni), ali ništa od toga nije izašlo.
    tužan···.
    Koliko dugo ste svi išli?
    Obavijestite me i o tome!
    vidimo se···.

      1. Hvala na odgovoru!
        Tako je.
        Također koristim GT Party s vremena na vrijeme...
        Na kraju, GT nije ojačao godinu dana...
        tužan···.
        Pitam se da li ću koristiti GT Party ako postane jači? To je ono što ja mislim.
        Sigurno izgleda da dolazi Oyajijeva Gogeta 4.
        Lično, volio bih vidjeti GT-ovu posljednju Genkidama Gokuovu ULTRA.
        Nastavit ćemo koristiti ovu stranicu u 2024.
        Hvala vam na kontinuiranoj podršci ove godine!
        Nastavimo uživati ​​u Legendama 2024.!

      1. Izvinjavam se na smetnji, ali u mojim legendama
        Ime je Apollo Choco Project.
        Bio bih vam zahvalan ako biste mi rekli svoje ime u Legends čim vrijeme dozvoli.

        1. Moje ime u Legendama je "Ryupeta".
          Trenutno nisam u mogućnosti da to uradim zbog nedostatka vremena, ali bih voleo da to uradim uskoro.
          Može doći do trenutaka kada to ne možemo učiniti zbog nepredviđenih okolnosti, ali cijenimo vaše razumijevanje u takvim slučajevima.

        2. Oprostite.
          Došlo je do greške u kucanju u prethodnom odgovoru.
          Tačan ``丶'' između ``Nemam vremena'' i ``Nisam bio u mogućnosti to učiniti'' je ``,''.
          Nije bilo izgovora.

  10. Da li je Ultra prejak?
    Voleo bih da znam kako da se nosim sa sebičnošću, Janembom i Vegetto Blue.
    Nemam ga, tako da uopšte ne mogu da pobedim.
    Obično padnem u jednom udarcu ili dobijem poseban napad, au konačnom dobijem jednim udarcem.

  11. @kecharouPei
    #Karikari Najjača legenda
    #Najjača lovačka porodica
    #poop
    #Yamaguchi prefektura je najjača
    #Čak i ako se sazna za moj učinak, mogu to izbjeći pokazujući se kao samoproglašeni čovjek pravde.
    #Old Glans (kornjača)

    Svaki dan sam pod stresom jer se brinem o svojoj ružnoj glupoj ženi i glupom derištu.
    Ovi momci su ludi za oslobađanjem od stresa.
    Čekaćemo u X da najžešći ratnici izazovu najjači Wai u prefekturi Yamaguchi.

    Pegopa (Pegosun), koja pripada crkvi i ima kriminalni dosije i voli ženske likove
    Aktivan NEET HARU.
    Početni lov je vrijedan življenja Gorin

    1. Rising Rush Counter ima tako dosadnu izvedbu da još uvijek vidim ljude kako ga koriste.
      Postoji puno oznaka i mislim da nema štete ako ga koristite za mnoge svrhe kao što su Genealogija zla, Frieza Army, Sin Family i Saiyan Lineage, ali pošto je on stari lik, postoji velika mogućnost da on će biti uključen u nove gače u budućnosti.

  12. Hvala za 1000 Chrono kristala!
    Za šta sve planirate koristiti ove Chrono kristale?
    Za šta ste ga koristili?
    Javite mi ako želite.
    Inače, koristio sam ga za Gašu u "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    Rezultat je bio LL Salvegeta...
    hmm...
    Ti si gubitnik.
    Pa, pošto ga nisam imao, valjda je u redu.
    Šta mislite ako izađe LL Salvegeta?
    Obavijestite me i o ovome.
    DRALLGE je najbolji!

  13. Ako propustim kombinaciju zbog korekcije rezanja ili pomaka, postoje ljudi koji aktiviraju Rising i automatski ne ispaljuju Rising, je li to trend?

    Istina je da možete dobiti udarac kada isključite korekciju, tako da je stvarno neugodno, ali zar se ne oslanjate previše na sreću?

  14. Izvinite na dugom postu.Nedavno sam počeo da igram Legende, a tu je i nova funkcija koja se zove Uskrsnuće (Paikuhan/Gogeta). Hoće li Gogeta nastaviti da ima efekat Uniavija koji je Paikuhan imao pre svog uskrsnuća?Ili se neće nastaviti?Ako neko zna neka mi javi. . .

  15. Trenutno dajem Shallot XNUMX zvjezdica, ali kada sam pogledao druge ljude, vidio sam jednu crvenu zvijezdu.U kojim poglavljima i pričama možete dobiti Shallotovu Z moć u izazovu priče? Ako je moguće, recite mi sva poglavlja!

  16. Ime saveza Univerzum XNUMX
    ID wrt97bwt
    To je ceh koji se slobodno može pridružiti bez komplikovanih veza.
    Ima 9 slobodnih mjesta.Imamo ljude koji svaki put mogu zaraditi oko 100 milion poena.

  17. Nakon godišnjice, pitam se hoće li Ginyu doći kao čudno jak LL okvir (kao 1718) uprkos tome što je jedinstveni sporedni lik.
    Ispunjavanjem uslova, Goku je pozvan niotkuda i menja tela sa Ginyuom, au LL produkciji, Gokuovo telo je potpuno njegovo.