توضیحات افسانه اژدها

استخدام جستجوی توپ اژدها Shinryu و غیرهبه تابلوی اعلانات استخدام دوستان

نظر بدهید

شما همچنین می توانید تصاویر را ارسال کنید

شما می توانید هر چیزی را در قسمت نظرات مانند سوال مبتدی ، درخواست به سایت ، چت زمان قتل و غیره بنویسید.
احساس رایگان برای پرسیدن سوالات مبتدیان ، درخواست به سایت ، گپ زدن برای کشتن زمان.ناشناس نیز خوش آمدید! !

نظر بدهید

شما همچنین می توانید تصاویر را ارسال کنید

نظرات 26,947

1. بسیاری از افرادی که لجندز را بازی می کنند احمق هستند.

آیا نمی دانید که در پشت صحنه می توان خط را قطع کرد؟

همه آنها دیوانه هستند، اینطور نیست؟

2. چه چیزی در مورد همه حملات جالب است؟
    این خیلی احمقانه است که می توانم بخندم

من فکر می کنم مردی به نام وانکو نیز بسیار خنگ است.

خب، افراد زیادی هستند که فقط در بازی ها می توانند زنده بمانند.

تنها چیزی که در ذهن من است پرداخت هزینه برای بازی است.

مردم بدبخت خیلی زیاد

3. پسری به نام دورا خیلی بد است

منظورم این است که بردن فقط با یک حمله الگوی جالب نخواهد بود.

خوب، هر چه فرد کمتر خوب باشد، منحصر به فردتر است.

از این به بعد همه اسامی این بدجنس ها را در اینترنت قرار می دهم.

بچه های زباله

4. من دارم PvP بازی میکنم
    پسری به نام عمه از اوزاکا
    خیلی ضعیف و خیلی بد در آن wwwwwww

خب، حتی اگر شخصیت‌های دیگری مانند گوکو هم وجود داشته باشند، اگر انسان‌ها بدگویی کنند، معنایی ندارد.

5. افراد زیادی هستند که در PvP با اتصالات اینترنت بد بیرون می آیند.

من فقط میتونم مثل آشغال بجنگم

لعنت به چینی ها... آزار دهنده هستند و پول زیادی می گیرند.

بازی های ژاپنی را چینی نکنید

6. ببخشید که می پرسم! من حدود 3 هفته است که مبتدی هستم. من به استفاده از گاچا فکر می کنم زیرا می خواهم تعداد کاراکترها را افزایش دهم و سطح شخصیت های خود را ارتقا دهم، اما آیا می توان از گاچای Super Masters Pack استفاده کرد؟ خوشحال میشم اگه نظرتون رو بگید متشکرم.

7. "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" توزیع شده است.
    به نظر می‌رسد که سازماندهی «پارتی خانواده پسر» که از «جشنواره افسانه‌ها 2023» که پاییز گذشته آغاز شد، بسیار در حال انجام است، آسان باشد.
    توزیع LL نادر است.
    خوشحالم که "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" را نداشتم!
    "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" به نظر نمی رسد در وضعیت سلامت فعلی بتواند حرکت کند، اما به نظر می رسد زمانی که "Special Yuunifra" و "ZENKAI Kakusei" بیایند، می تواند حرکت کند. .
    اگر این اتفاق بیفتد، «تریلیون» در «پارتی خانواده خورشید» و «گوجی 4» در «پارتی GT» ممکن است دشوار شود...
    اما خوشحالم که "تریلیون" بیش از حد یک تقلب بود و من نتوانستم برنده شوم!
    مدیریت!
    من مشتاقانه منتظر ثمره های "Exclusive Yuunifra" و "ZENKAI Kakusei" هستم!

1. نادرست ❌
      حتی در خارج از کشور، برای بازی هایی که فقط در ژاپن در دسترس هستند، جایی که فروش بالایی دارند، دور از دسترس است.
      حتی در ژاپن، اگر یک شخصیت جدید منتشر کنید، فروش آن تک رقمی خواهد بود.
      اگر هیچ بازیکن ژاپنی در Legends وجود نداشته باشد، همه برنامه‌هایی که نمی‌توانند تک رقمی شوند پاک می‌شوند. حتی اگر ده ها هزار کاربر فعال وجود داشته باشد، اجرای سلولی تک رقمی نیست.

8. خودم انجامش میدم (شاید نباید آن را تماشا کنید زیرا آزاردهنده است. ببخشید.)
    1 از 10 LL در یک بار LL تضمین شده گاشا بودند (این توکی نو یوشو است).
    بدالوت هم شامل شد. (بار اول)
    وووووو
    عالی!؟
    من خیلی خوشحالم!
    بهترین مدیریت!

9. قوی ترین گوکو در خارج از کشور یک شخصیت شرم آور نامیده می شود، اما من فکر نمی کنم که او شخصیت شرم آور باشد... من این اطلاعات را در یوتسوب پیدا کردم.

10. آخرین بار، از افراد حاضر در صفحه سؤالات مبتدی درباره YouTubers توصیه شده پرسیدم، اما شما کدام یوتیوبرها را تماشا می کنید؟ (یوتیوبر افسانه ها)
    به هر حال، من اغلب 92-san، Ponsilla-san، OKINA-san، Kamisoku no Crusher-san و Toshi-san را تماشا می کنم.

11. من یک روز تاخیر دارم، اما سال نو بر همه مبارک!
    دیروز که یوتیوب Legends را تماشا می کردم، همه می گفتند «سال نو مبارک!»، برای همین یک جورایی خیالم راحت شد. (چرا؟ lol)
    بیایید تمام تلاش خود را بکنیم، Legends، و امیدواریم که مدیریت در سال 2024 تمام تلاش خود را انجام دهد!
    فکر می کنید چه نوع ULTRA و اثراتی (مانند پیروزی اجباری) در سال 2024 ظاهر می شود؟
    لطفا مرا در جریان قرار بدهید.
    همچنین چو کان گاشا را که در حال حاضر موجود است 8 بار (با احتساب رایگان) کشیده ام اما هیچ کدام بیرون نیامده است.
    غمگین···.
    چه مدت همه رفتید؟
    لطفا در مورد آن نیز به من اطلاع دهید!
    به امید دیدار···.

1. از پاسخ شما متشکرم
        درست است.
        من هم گهگاهی از GT Party استفاده می کنم...
        در نهایت GT یک سال تقویت نشد...
        غمگین···.
        من نمی دانم اگر GT Party قوی تر شود از آن استفاده خواهم کرد؟ این چیزی است که من فکر می کنم.
        مطمئناً به نظر می رسد که Gogeta 4 Oyaji در راه است.
        من شخصاً دوست دارم آخرین ULTRA Genkidama Goku GT را ببینم.
        ما در سال 2024 به استفاده از این سایت ادامه خواهیم داد.
        今年もよろしくお願いいたします!
        بیایید از Legends در 2024 لذت ببریم!

1. من برای ناراحتی متاسفم، اما در Legends من
        نام پروژه Apollo Choco است.
        اگر بتوانید به محض اینکه زمان اجازه داد نام خود را در Legends به من اطلاع دهید خوشحال می شوم.

1. نام من در Legends "Ryupeta" است.
          فعلا به دلیل کمبود وقت نتونستم انجام بدم ولی دوست دارم زودتر انجامش بدم.
          ممکن است مواردی وجود داشته باشد که به دلیل شرایط پیش بینی نشده قادر به انجام این کار نباشیم، اما از درک شما در چنین مواردی قدردانی می کنیم.

2. ببخشید.
          در پاسخ قبلی اشتباه تایپی وجود داشت.
          "丶" صحیح بین "وقت ندارم" و "نتونستم انجامش بدم" """ است.
          هیچ بهانه ای وجود نداشت.

12. آیا اولترا خیلی قوی است؟
    من می خواهم بدانم چگونه با خودخواهی، جانمبا و آبی گیاهی مقابله کنم.
    من آن را ندارم، بنابراین اصلاً نمی توانم برنده شوم.
    من معمولاً با یک ضربه زمین می خورم یا حمله ویژه ای دریافت می کنم، اما در نهایت با یک مشت ضربه می خورم.

1. خودخواهانهRED، برای Vegito BlueBLUمن فکر می کنم تهیه هر یک از آنها اساسی است.
      گاچای فعلی Ultimate Son Gohan، Son Goku & Bardock است.

13. @kecharouPei
    #کاریکاری قویترین افسانه
    #قوی ترین خانواده شکار
    # مدفوع
    #یاماگوچی قوی ترین استان است
    # حتی اگر عملکرد من مشخص شود، می توانم با خودنمایی به عنوان یک مرد عادل خودخوانده از آن اجتناب کنم.
    #گلنز قدیمی (کله لاک پشت)

من هر روز از مراقبت از همسر زشت احمق و پسر احمقم استرس دارم.
    این افراد دیوانه ی کاهش استرس هستند.
    ما در X منتظر خشن ترین جنگجویان خواهیم بود تا قوی ترین وای استان یاماگوچی را به چالش بکشند.

Pegopa (Pegosun)، که متعلق به یک کلیسا است و دارای سابقه جنایی است که عاشق شخصیت های زن است
    NEET HARU فعال.
    شکار مبتدی ارزش زندگی در گورین را دارد

14. چاپ مجدد گوکوفوری؟
    میخوام بکشمش...
    اما Chrono Crystals ...
    تو چطور؟
    من یکی ندارم پس میخوام یکی بگیرم...
    لطفا اگر دوست دارید به من اطلاع دهید!

1. Rising Rush Counter آنقدر آزاردهنده است که هنوز هم می بینم که مردم از آن استفاده می کنند.
      تگ های زیادی وجود دارد و به نظر من استفاده از او برای بسیاری از کاربردها مانند Genealogy of Evil، Freeza Army، Son Family و Saiyan Lineage ضرری ندارد، اما از آنجایی که او یک شخصیت قدیمی است، احتمال زیادی وجود دارد که او در آینده با گاچای جدید مخلوط خواهد شد.

15. از شما برای 1000 کریستال کرونو سپاسگزاریم!
    همه شما قصد دارید از این کریستال های کرونو برای چه استفاده کنید؟
    برای چی استفاده کردی؟
    لطفا اگر دوست دارید به من اطلاع دهید.
    در ضمن من برای گاچا در "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7" ازش استفاده کردم!
    نتیجه LL Salvegeta بود...
    هوم...
    تو یک بازنده هستی.
    خوب، چون من نداشتم، حدس می‌زنم که خوب باشد.
    اگر LL Salvegeta بیرون بیاید، همه شما چه فکر می کنید؟
    لطفا در این مورد نیز به من اطلاع دهید.
    DRALLGE بهترین است!

1. پیکولو نارنجی را می‌توان در گاچاهای دیگر برد، بنابراین توصیه می‌کنیم کریستال‌های Chrono را برای دور دوم و سوم در طول جشنواره Legends ذخیره کنید.

16. اگر من کمبو را به دلیل برش یا شیفت اصلاحی از دست بدهم، افرادی هستند که Rising را شلیک می کنند و به طور خودکار در زدن Rising شکست می خورند، آیا این یک روند است؟

درسته که وقتی تصحیح رو خاموش میکنی ضربه میخوری پس واقعا آزاردهنده هست ولی زیاد به شانس تکیه نمیکنی؟

17. با عرض پوزش از طولانی شدن پیاممن اخیراً بازی Legends را شروع کردم و ویژگی جدیدی به نام Resurrection (پایکوهان/گوگتا) وجود دارد.یا ادامه نخواهد داشت؟اگه کسی میدونه لطفا بهم بگه . .

18. من در حال حاضر به Shallot XNUMX ستاره می دهم، اما وقتی به افراد دیگر نگاه کردم، یک ستاره قرمز را دیدم.در چه فصل ها و داستان هایی می توانم قدرت Z Shallot را در چالش داستانی بدست بیاورم اگر ممکن است تمام فصل ها را به من بگویید!

19. ساکییوکو شینوزاکی همچنین در یک مجله مانگا که در اول اوت XNUMX منتشر شد ظاهر شد که در اول هر ماه منتشر می شد.

20. ساکییوکو شینوزاکی همچنین در مجله مانگا منتشر شده در روز سه شنبه، XNUMX آوریل XNUMX، که در XNUMX هر ماه منتشر می شود، ظاهر می شود.

21. ساکییوکو شینوزاکی همچنین در مجله مانگا منتشر شده در شنبه XNUMX نوامبر XNUMX ظاهر می شود که در XNUMX هر ماه منتشر می شود.

22. ساکییوکو شینوزاکی همچنین در یک مجله مانگا که در اول دسامبر XNUMX منتشر شد ظاهر شد که در اول هر ماه منتشر می شد.

23. ساکییوکو شینوزاکی همچنین در مجله مانگا منتشر شده در XNUMX دسامبر XNUMX ظاهر می شود که در XNUMX هر ماه منتشر می شود.

24. ساکییوکو شینوزاکی همچنین در یک مجله مانگا که در اول ژانویه XNUMX منتشر شد ظاهر شد که در اول هر ماه منتشر می شد.

25. ساکیوکو شینوزاکی همچنین در مجله مانگا منتشر شده در شنبه XNUMX فوریه XNUMX ظاهر می شود که در XNUMX هر ماه منتشر می شود.

26. ساکییوکو شینوزاکی همچنین در مجله مانگا منتشر شده در شنبه XNUMX جولای XNUMX ظاهر می شود که در XNUMX هر ماه منتشر می شود.

27. نام انجمن جهان XNUMX
    شناسه wrt97bwt
    این یک انجمن صنفی رایگان برای عضویت است و هیچ درهم تنیدگی دردسرساز ندارد.
    9 جای خالی است.من فردی دارم که هر بار می تواند حدود 100 میلیون امتیاز کسب کند.

28. ساکییوکو شینوزاکی همچنین در مجله مانگا منتشر شده در XNUMX سپتامبر XNUMX ظاهر می شود که در XNUMX هر ماه منتشر می شود.

29. لطفا به من اطلاع دهید که آیا بهتر است تعداد zenkai های ترکیبی Zamasu را افزایش دهیم یا Toramai zenkai درست کنیم و به مهمانی بپیوندیم!

30. این یک بازی شخصیتی بی شرمانه است، حتی خارجی هایی که نمی دانند چگونه از غذاهای ویژه استفاده کنند، اگر از سبزیجات استفاده کنند شکست ناپذیر خواهند بود.

31. بعد از سالگرد، نمی‌دانم که آیا گینیو علیرغم اینکه یک شخصیت جزئی منحصربه‌فرد است، به‌عنوان یک فریم LL عجیب و قوی (مانند 1718) خواهد آمد.
    با احراز شرایط، گوکو از ناکجاآباد احضار می شود و با جینیو تغییرات بدنی می کند و با تولید LL، بدن گوکو کاملا متعلق به خودش است.

32. این یک عنوان، یک مجموعه است.
    آیا می خواهید به طور موقت دوست شوید و عناوین را جمع آوری کنید؟
    اگر خوب بود ممنون میشم.

33. درایو در حال افزایش است. یکی که از RR در فواصل متوسط ​​و طولانی استفاده می کند و آن را همانطور که هست به ضربه متصل می کند.من آن را می خواهم به طور جدی