Dragon Ball Legends Comentariu

Recrutarea căutării lui Dragon Shinryu etc.Pentru un prieten tabel de recrutare

Lasă un comentariu

De asemenea, puteți posta imagini

Puteți scrie orice în câmpul de comentarii, cum ar fi întrebarea începătorului, solicitarea site-ului, chatul timpului ucider etc.
Simțiți-vă liber să puneți întrebări începătorilor, cereri pe site, chat pentru a ucide timpul.Anonim este, de asemenea, binevenit! !

Lasă un comentariu

De asemenea, puteți posta imagini

Comentariile 26,947

  1. Ce este atât de interesant la toate atacurile?
    E atât de stupid încât pot să râd lol

    Cred că și tipul pe nume Wanko este destul de prost.

    Ei bine, există o mulțime de oameni care pot supraviețui doar în jocuri.

    Singurul lucru în minte este să plătesc pentru jocuri.

    Prea multi nefericiti lol

  2. Tipul pe nume Dora este atât de rău~

    Adică, nu ar fi distractiv să câștigi cu un singur model de atacuri.

    Ei bine, cu cât persoana este mai puțin bună, cu atât este mai unică.

    De acum înainte, voi posta toate numele acestor băieți răi pe internet.

    gunoi băieți

  3. Eu joc PvP
    Un tip pe nume mătușă din Osaka
    Prea dracului de slab și prea rău la asta wwwwww

    Ei bine, chiar dacă există și alte personaje precum Goku, nu înseamnă nimic dacă oamenii fac rahat.

  4. Sunt prea mulți oameni care ies în PvP cu conexiuni proaste la internet.

    Nu pot lupta decât ca un gunoi.

    La naiba de chinezi...sunt enervanti si percep o multime de bani.

    Nu faceți jocurile japoneze în chineză

  5. Ma scuzati ca intreb! Sunt incepator de aproximativ 3 saptamani. Mă gândesc să folosesc gacha pentru că vreau să măresc numărul de personaje și să avansez nivelul personajelor pe care le dețin, dar este posibil să folosesc gacha Super Masters Pack? M-as bucura daca ai putea sa-mi dai cu parerea ta! mulțumesc.

  6. „Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag” a fost distribuit.
    Se pare că va fi ușor să organizezi „Petrecerea familiei soarelui”, care se întâmplă foarte mult de la „Festivalul Legendelor 2023”, care a început toamna trecută.
    Distribuția LL este rară.
    Mă bucur că nu am avut „Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag”!
    „Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag” nu pare să se poată mișca în starea actuală de sănătate, dar se pare că se va putea mișca atunci când vor veni „Special Yuunifra” și „ZENKAI Kakusei”. .
    Dacă se întâmplă asta, ``Trilion'' în ``Sun Family Party'' și ``Goji 4'' în ``GT Party'' pot deveni dificile...
    Dar mă bucur că „trilionul” a fost o înșelăciune și nu am putut câștiga!
    Management!
    Aștept cu nerăbdare fructele „Exclusive Yuunifra” și „ZENKAI Kakusei”!

    1. Incorect❌
      Chiar și în străinătate, jocurile care sunt disponibile numai în Japonia, unde vânzările sunt mari, nu sunt accesibile.
      Chiar și în Japonia, dacă lansați un nou personaj, vânzările vor fi cu o singură cifră.
      Dacă nu există jucători japonezi în Legends, toate aplicațiile care nu pot obține o singură cifră vor fi șterse. Chiar dacă există zeci de mii de utilizatori activi, Zara nu are celuloză cu o singură cifră.

  7. O voi face singur. (Poate că nu ar trebui să-l urmăriți pentru că este enervant. Îmi pare rău.)
    1 din 10 au fost LL în 4-o dată LL Guaranteed Gasha (acesta este Toki no Yusho).
    A fost inclus și Badalot. (Prima data)
    Woo hoo!
    Minunat!?
    Sunt atât de fericit!
    Cel mai bun management!

  8. Cel mai puternic Goku este numit un personaj rușinos de peste ocean, dar nu cred că este un personaj atât de rușinos... Am găsit această informație pe Youtube.

  9. Ultima dată, am întrebat oamenii de pe panoul de întrebări pentru începători despre YouTuberi recomandați, dar pe care YouTuberi îi urmărești? (Legende YouTuber)
    Apropo, mă uit adesea la 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san și Toshi-san.

  10. Am întârziere cu o zi, dar La mulți ani tuturor!
    Ieri, când mă uitam pe YouTube de la Legends, toată lumea spunea „La mulți ani!”, așa că am fost oarecum ușurată. (De ce lol)
    Sper că conducerea va face tot posibilul în 2024 și haideți să facem tot posibilul, Legende!
    Ce fel de ULTRA și efecte (cum ar fi victoria forțată) crezi că vor apărea în 2024?
    Vă rog să-mi spuneți.
    De asemenea, am tras actualul Cho-kun Gasha de 8 ori (inclusiv cel gratuit), dar nu a ieșit nimic.
    trist···.
    Cât timp ați plecat cu toții?
    Vă rog să-mi spuneți și mie despre asta!
    te văd···.

    1. あ け ま し て お め で と う ご ざ い ま す!
      Sper că ULTRA Super Saiyan 4 Gogeta va fi implementat anul acesta și GT va fi consolidat.

      1. Vă mulțumesc pentru răspunsul dumneavoastră!
        Asta e corect.
        Folosesc și GT Party din când în când...
        Până la urmă, GT nu a fost întărit timp de un an...
        trist···.
        Mă întreb dacă voi folosi GT Party dacă devine mai puternic? Asta cred eu.
        Cu siguranță se pare că Gogeta 4 a lui Oyaji vine.
        Personal, mi-ar plăcea să văd ultimul Genkidama Goku al lui GT ULTRA.
        Vom continua să folosim acest site în 2024.
        今年 も よ ろ し く お 願 い い た し ま す!
        Să ne bucurăm de Legende în 2024!

      1. Am întârziat, dar în Legendele mele
        Numele este Proiectul Apollo Choco.
        Aș aprecia dacă ai putea să-mi spui numele tău în Legende de îndată ce timpul va permite.

        1. Numele meu în Legends este "Ryupeta".
          Nu am reusit sa o fac acum din lipsa de timp, dar as vrea sa o fac in curand.
          Pot exista momente în care nu putem face acest lucru din cauza circumstanțelor, dar apreciem înțelegerea dumneavoastră în astfel de cazuri.

        2. Scuzati-ma.
          A existat o greșeală de scriere în răspunsul anterior.
          ``丶'' corect între ``Nu am timp'' și ``Nu am reușit să o fac'' este ``,''.
          Nu era nicio scuză.

  11. Ultra este prea puternic?
    Aș dori să știu cum să fac față egoismului, Janemba și Vegetto Blue.
    Nu o am, așa că nu pot câștiga deloc.
    De obicei cad dintr-o lovitură sau primesc un atac special, iar în cel final sunt lovit cu o lovitură.

    1. egoistRED, pentru Vegito BlueBLUCred că este de bază să pregătești fiecare.
      Gacha actuală este Ultimate Son Gohan, Son Goku și Bardock.

  12. @kecharouPei
    #Karikari Cea mai puternică legendă
    #Cea mai puternică familie de vânători
    #caca
    Prefectura #Yamaguchi este cea mai puternică
    #Chiar dacă performanța mea este descoperită, o pot evita arătându-mă ca un autoproclamat om al justiției.
    #Old Glans (Turtlehead)

    Sunt stresat în fiecare zi că am grijă de soția mea proastă și proastă.
    Tipii ăștia sunt înnebuniți după eliminarea stresului.
    Vom aștepta în X ca cei mai înverșunați războinici să-l provoace pe cel mai puternic Wai din Prefectura Yamaguchi.

    Pegopa (Pegosun), care aparține unei biserici și are antecedente penale care iubește personajele feminine
    NEET HARU activ.
    Vânătoarea pentru începători merită trăită Gorin

  13. Gokufuri retipărește!
    vreau sa o trag...
    Dar Chrono Crystals...
    Şi tu?
    Nu am unul, așa că aș vrea să iau unul...
    Vă rog să-mi spuneți dacă vă place!

    1. Rising Rush Counter are o performanță atât de enervantă încât încă văd oameni care îl folosesc.
      Există o mulțime de etichete și cred că nu este rău în folosirea lui pentru multe utilizări, cum ar fi Genealogy of Evil, Frieza Army, Son Family și Saiyan Lineage, dar, deoarece este un personaj vechi, există o mare posibilitate ca el va fi inclus în noi gachas în viitor.

  14. Mulțumim pentru 1000 de cristale Chrono!
    Pentru ce aveți de gând să folosiți aceste cristale Chrono?
    La ce l-ai folosit?
    Vă rog să-mi spuneți dacă vă place.
    Apropo, l-am folosit pentru Gasha în „LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Univers 7”!
    Rezultatul a fost LL Salvegeta...
    Hmm...
    Ești un ratat.
    Ei bine, din moment ce nu am avut unul, cred că e în regulă.
    Ce credeți dacă iese LL Salvegeta?
    Vă rog să-mi spuneți și mie despre asta.
    DRALLGE este cel mai bun!

    1. Orange Piccolo poate fi câștigat în alte gachas, așa că vă recomandăm să salvați cristalele Chrono pentru a doua și a treia rundă în timpul Festivalului Legendelor.

  15. Dacă pierd combo-ul din cauza tăierii de corecție sau schimbare, există oameni care trag Rising și automat nu reușesc să tragă Rising, este asta o tendință?

    E adevărat că atunci când dezactivezi corecția vei fi lovit, deci chiar e enervant, dar nu te bazezi prea mult pe noroc?

  16. Scuze pentru mesajul lung.Am început de curând să joc Legends și există o nouă funcție numită Resurrection (Paikuhan/Gogeta). Va continua Gogeta să aibă efectul Uniavi pe care l-a avut Paikuhan înainte de învierea sa?Sau nu va fi continuat?Daca stie cineva va rog sa ma anunte. . .

  17. În prezent îi dau Shallot XNUMX stele, dar când m-am uitat la alți oameni, am văzut o stea roșie.În ce capitole și povești pot obține puterea lui Shallot Z în provocarea poveștii? Dacă este posibil, vă rog să-mi spuneți toate capitolele!

  18. Sakiyoko Shinozaki a apărut și într-o revistă de manga lansată la XNUMX august XNUMX, care a fost lansată pe XNUMX a fiecărei luni.

  19. Sakiyoko Shinozaki apare și în revista manga lansată sâmbătă, XNUMX noiembrie XNUMX, care este lansată pe XNUMX a fiecărei luni.

  20. Sakiyoko Shinozaki a apărut și într-o revistă de manga lansată la XNUMX decembrie XNUMX, care a fost lansată pe XNUMX a fiecărei luni.

  21. Există, de asemenea, o revistă de benzi desenate lansată sâmbătă, XNUMX iulie XNUMX, care este lansată pe XNUMX a fiecărei luni.

  22. Sakiyoko Shinozaki a apărut și într-o revistă manga lansată la XNUMX ianuarie XNUMX, care a fost lansată pe data de XNUMX a fiecărei luni.

  23. Sakiyoko Shinozaki apare și în revista manga lansată sâmbătă, XNUMX februarie XNUMX, care este lansată pe XNUMX a fiecărei luni.

  24. Sakiyoko Shinozaki a apărut și în revista manga lansată sâmbătă, XNUMX iulie XNUMX, care a fost lansată pe XNUMX a fiecărei luni.

  25. Numele breslei Universul XNUMX
    ID wrt97bwt
    Este o breaslă cu acces liber, fără încurcături supărătoare.
    Sunt 9 posturi vacante.Am o persoană care poate câștiga aproximativ 100 milion de puncte de fiecare dată.

  26. Sakiyoko Shinozaki a apărut și în revista manga lansată pe XNUMX septembrie XNUMX, care a fost lansată pe XNUMX a fiecărei luni.

  27. Există, de asemenea, o revistă de benzi desenate lansată miercuri, XNUMX ianuarie XNUMX, care este lansată pe data de XNUMX a fiecărei luni.

  28. Vă rog să-mi spuneți dacă este mai bine să creșteți numărul de zenkai combinate a lui Zamasu sau să faceți Toramai zenkai și să vă alăturați petrecerii!

  29. Este un joc nerușinat cu personaje.Chiar și străinii care nu știu să folosească specialitățile speciale pot fi invincibili dacă folosesc legume.

  30. După aniversare, mă întreb dacă Ginyu va veni ca un cadru LL ciudat de puternic (cum ar fi 1718), în ciuda faptului că este un personaj minor unic pentru aniversare.
    Prin îndeplinirea condițiilor, Goku este chemat de nicăieri și se schimbă corpul cu Ginyu, iar cu producția LL, corpul lui Goku este complet al lui.

  31. Este un titlu, o colecție.
    Doriți să deveniți temporar prieteni și să colectați titluri?
    Aș aprecia favoarea ta dacă este bună.

  32. Este Rising Drive. Cel care folosește RR la distanțe medii și lungi și îl conectează la un hit așa cum este.Vreau asta înapoi, serios