Komentár k Dragon Ball Legends

Nábor hľadania Shinryuovho Dragon Ball atď.Ak chcete priateľ nábor nástenky

Zanechajte komentár

Môžete tiež uverejňovať obrázky

Do poľa pre komentár môžete napísať čokoľvek, ako je otázka pre začiatočníkov, žiadosť o web, zabitie času na rozhovor atď.
Neváhajte a pýtajte sa začiatočníkov, pýtajte sa na web, chatujte a zabíjajte čas.Anonymné je tiež vítané! !

Zanechajte komentár

Môžete tiež uverejňovať obrázky

Poznámky 26,947

  1. Čo je také zaujímavé na všetkých týchto jedinečných útokoch?
    Je to také hlúpe, že sa môžem smiať lol

    Myslím, že ten chlap menom Wanko je tiež dosť hlúpy.

    No je veľa ľudí, ktorí dokážu prežiť len v hrách.

    Jediné, na čo myslím, je platiť za hry.

    Príliš veľa nešťastných ľudí lol

  2. Chlapík menom Dora je taký zlý~

    Myslím, že by nebolo zábavné vyhrať iba s jedným vzorovým útokom.

    No, čím slabší človek, tým jedinečnejší.

    Odteraz budem všetky mená týchto zloduchov zverejňovať na internete.

    smeti chlapi

  3. Existuje príliš veľa ľudí, ktorí vychádzajú v PvP so zlým internetovým pripojením.

    Viem bojovať len ako smeti.

    Sakra Číňania...sú otravní a účtujú si veľa peňazí.

    Nerobte japonské hry ako čínske

  4. Prepáčte, že sa pýtam! Som začiatočník, som tu len asi 3 týždne. Uvažujem o použití gacha, pretože chcem zvýšiť počet postáv a posunúť úroveň postáv, ktoré vlastním, ale je možné použiť gacha Super Masters Pack? Bol by som rád, keby ste mi povedali svoj názor! Ďakujem.

  5. "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" bol distribuovaný.
    Zdá sa, že bude ľahké zorganizovať ``Son Family Party'', ktorá sa často deje od ``Legends Festival 2023'', ktorý sa začal minulú jeseň.
    Distribúcia LL je zriedkavá.
    Som rád, že som nemal "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag"!
    Zdá sa, že „Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag“ sa v súčasnom zdravotnom stave nedokáže pohnúť, ale zdá sa, že sa bude môcť pohnúť, keď prídu „Special Yuunifra“ a „ZENKAI Kakusei“ .
    Ak sa to stane, ``Trillion'' v ,,Sun Family Party'' a ,,Goji 4'' v ,,GT Party'' môže byť ťažké.
    Ale som rád, že "bilión" bol príliš veľký podvod a nemohol som vyhrať!
    Zvládanie!
    Teším sa na plody „Exclusive Yuunifra“ a „ZENKAI Kakusei“!

    1. Nesprávne❌
      Dokonca aj v zámorí je mimo dosahu hier, ktoré sú dostupné len v Japonsku, kde sú predaje vysoké.
      Dokonca aj v Japonsku, ak vypustíte novú postavu, predaj bude jednociferný.
      Ak v Legends nie sú žiadni japonskí hráči, všetky aplikácie, ktoré nedokážu získať jednotlivé číslice, budú vymazané. Aj keď existujú desiatky tisíc aktívnych používateľov, počet buniek nie je jednociferný.

  6. Urobím to sám. (Možno by ste to nemali pozerať, pretože je to otravné. Prepáčte.)
    1 z 10 boli LL v 4-krát LL Guaranteed Gasha (toto je Toki no Yusho).
    Zahrnutý bol aj Badalot. (Prvýkrát)
    Woohoo!
    Úžasné!?
    Som tak šťastný!
    Najlepší manažment!

  7. Najsilnejší Goku je v zámorí nazývaný hanebnou postavou, ale nemyslím si, že je to taká hanebná postava...Túto informáciu som našiel na Youtsube.

  8. Minule som sa ľudí na nástenke otázok pre začiatočníkov pýtal na odporúčaných youtuberov, ale ktorých youtuberov sledujete vy? (Legendy YouTuber)
    Mimochodom, často pozerám 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san a Toshi-san.

  9. Meškám deň, ale šťastný nový rok všetkým!
    Včera, keď som pozeral na YouTube Legends, všetci hovorili „Happy New Year!“, tak sa mi akosi uľavilo. (Prečo? lol)
    Urobme to najlepšie, legendy, a dúfajme, že vedenie urobí v roku 2024 to najlepšie!
    Aké ULTRA a efekty (napríklad vynútené víťazstvo) sa podľa vás objavia v roku 2024?
    Prosím daj mi vedieť.
    Tiež som vytiahol Cho-kun Gasha, ktorá je momentálne k dispozícii 8-krát (vrátane bezplatnej), ale nič z toho nevyšlo.
    smutný···.
    Ako dlho ste všetci išli?
    Prosím, dajte mi vedieť aj o tom!
    Maj sa···.

      1. Ďakujem za vašu odpoveď!
        To je správne.
        Z času na čas používam aj GT Party...
        GT nakoniec rok neposilnili...
        smutný···.
        Zaujímalo by ma, či použijem GT Party, ak bude silnejšia? To si myslím.
        Určite to vyzerá, že prichádza Oyajiho Gogeta 4.
        Osobne by som chcel vidieť posledný Genkidama Goku od GT ULTRA.
        Túto stránku budeme používať aj v roku 2024.
        今年 も よ ろ し く お 願 い い た し ま す!
        Poďme si naďalej užívať Legendy v roku 2024!

      1. Meškám, ale v mojich Legendách
        Názov je Apollo Choco Project.
        Ocenil by som, keby ste mi dali vedieť svoje meno v Legends hneď, ako to čas dovolí.

        1. Moje meno v Legends je "Ryupeta".
          Momentálne sa mi to pre nedostatok času nepodarilo, ale čoskoro by som to chcel urobiť.
          Môže sa stať, že to z dôvodu nepredvídaných okolností nebudeme môcť urobiť, ale v takýchto prípadoch si ceníme vaše pochopenie.

        2. Ospravedlnte ma.
          V predchádzajúcej odpovedi sa vyskytol preklep.
          Správne ``丶'' medzi ``Nemám čas'' a ``Nedokázal som to urobiť'' je ``,''.
          Neexistovalo žiadne ospravedlnenie.

  10. Je Ultra príliš silné?
    Chcel by som vedieť, ako sa vysporiadať so sebectvom, Janemba a Vegetto Blue.
    Nemám ho, takže vôbec nemôžem vyhrať.
    Zvyčajne padnem pri jednom zásahu alebo dostanem špeciálny útok, ale pri konečnom zásahu dostanem úder jedným úderom.

  11. @kecharouPei
    #Najsilnejšia legenda Karikari
    #Najsilnejšia poľovnícka rodina
    #kakať
    #Najsilnejšia prefektúra Jamaguči
    #Aj keď sa zistí môj výkon, môžem sa tomu vyhnúť tým, že sa predvediem ako samozvaný spravodlivý človek.
    #Old Glans (Turtlehead)

    Každý deň som v strese z toho, že sa starám o moju škaredú hlúpu ženu a hlúpeho frajera.
    Títo chlapci sú blázni do úľavy od stresu.
    V X budeme čakať na tých najzúrivejších bojovníkov, ktorí sa postavia proti najsilnejšiemu Wai prefektúry Yamaguchi.

    Pegopa (Pegosun), ktorá patrí do cirkvi a má záznam v registri trestov a miluje ženské postavy
    Aktívny NEET HARU.
    Začiatočníkový lov stojí za to žiť Gorin

    1. Rising Rush Counter je taký nepríjemný, že stále vidím ľudí, ktorí ho používajú.
      Existuje veľa značiek a myslím si, že nie je na škodu ho použiť na mnohé účely, ako napríklad Genealogy of Evil, Freeza Army, Son Family a Saiyan Lineage, ale keďže ide o starú postavu, existuje vysoká pravdepodobnosť, že bude v budúcnosti zmiešaný s novými gachami.

  12. Ďakujeme za 1000 kryštálov Chrono!
    Na čo všetko plánujete použiť tieto kryštály Chrono?
    Na čo ste to použili?
    Ak chcete, dajte mi vedieť.
    Mimochodom, použil som ho pre Gasha v "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    Výsledkom bola LL Salvegeta...
    Hmm...
    Si lúzer.
    No keďže som žiadnu nemal, tak je to hádam v pohode.
    Čo si myslíte, ak vyjde LL Salvegeta?
    Prosím, dajte mi vedieť aj o tomto.
    DRALLGE je najlepší!

  13. Ak vynechám kombo kvôli korekcii cut alebo shift, sú ľudia, ktorí strieľajú Rising a automaticky sa im nepodarí strieľať Rising, je to trend?

    Je pravda, že pri vypnutí korekcie sa môžete trafiť, takže je to naozaj nepríjemné, ale nespoliehate sa príliš na šťastie?

  14. Ospravedlňujem sa za dlhú správu.Nedávno som začal hrať Legends a je tu nová funkcia s názvom Resurrection (Paikuhan/Gogeta). Bude mať Gogeta aj naďalej taký účinok Uniavi, aký mal Paikuhan pred svojím vzkriesením?Alebo nebude pokračovať?Ak niekto vie, dajte mi prosím vedieť. . .

  15. Momentálne dávam Shallot XNUMX hviezdičiek, ale keď som sa pozrel na iných ľudí, videl som jednu červenú hviezdičku.V ktorých kapitolách a príbehoch môžem získať silu Shallot's Z v príbehovej výzve? Ak je to možné, povedzte mi všetky kapitoly!

  16. Vesmír názvov cechu XNUMX
    ID wrt97bwt
    Je to cech s voľným vstupom bez nepríjemných zapletení.
    Voľných je 9 miest.Mám človeka, ktorý dokáže zakaždým zarobiť okolo 100 milióna bodov.

  17. Po výročí som zvedavý, či Ginyu príde ako čudne silný LL rám (ako 1718) napriek tomu, že je to jedinečná vedľajšia postava.
    Splnením podmienok je Goku z ničoho nič privolaný a mení telá s Ginyu a v produkcii LL je Gokuovo telo úplne jeho.Mliečny bombardér z).