Legenda zmajeve žoge Komentar

Nabor iskanja Shinryu's Dragon Ball itd.Na oglasno desko za zaposlovanje prijateljev

Pustite komentar

Objavite lahko tudi slike

V polje za komentar lahko napišete karkoli, na primer vprašanje začetnika, zahtevo na spletnem mestu, klepet s časom ubijanja itd.
Prosto postavljajte vprašanja začetnikov, prošnje na spletnem mestu, klepetajte, da ubijete čas.Dobrodošli so tudi anonimki! !

Pustite komentar

Objavite lahko tudi slike

Komentarji 26,947

  1. Kaj je tako zanimivega pri vseh napadih?
    To je tako neumno, da se lahko smejim lol

    Mislim, da je tudi tip z imenom Wanko precej neumen.

    No, veliko je ljudi, ki lahko preživijo le v igrah.

    Edina stvar, o kateri razmišljam, je plačevanje iger.

    Preveč nesrečnih ljudi lol

  2. Tip z imenom Dora je tako slab ~

    Mislim, ne bi bilo zabavno zmagati z napadi samo z enim vzorcem.

    No, manj kot je oseba dobra, bolj je enkratna.

    Od zdaj naprej bom vsa imena teh negativcev objavljal na internetu.

    smeti fantje

  3. Igram PvP
    Tip po imenu Teta iz Osake
    Prekleto šibek in preslab v tem wwwwww

    No, tudi če obstajajo drugi liki, kot je Goku, to ne pomeni nič, če ljudje počnejo sranje.

  4. Preveč ljudi se pojavi v PvP s slabimi internetnimi povezavami.

    Lahko se borim samo kot smeti.

    Prekleti Kitajci...nadležni so in zahtevajo veliko denarja.

    Ne delajte japonskih iger za kitajske

  5. Oprostite, ker sprašujem! Sem začetnik, tukaj sem šele približno 3 tedne. Razmišljam o uporabi gacha, ker želim povečati število znakov in napredovati na ravni likov, ki jih imam, toda ali je mogoče uporabiti gacha Super Masters Pack? Vesela bom, če mi lahko poveste svoje mnenje! Hvala vam.

  6. "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" je bil razdeljen.
    Zdi se, da bo enostavno organizirati ˝Son Family Party˝, ki se ga že veliko dogaja že od ˝Legends Festivala 2023˝, ki se je začel lansko jesen.
    Porazdelitev LL je redka.
    Vesel sem, da nisem imel "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag"!
    Zdi se, da se "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" ne more premakniti v trenutnem zdravstvenem stanju, vendar se zdi, da se bo lahko premaknil, ko prideta "Special Yuunifra" in "ZENKAI Kakusei". .
    Če se to zgodi, lahko postaneta ``Tillion`` v ``Sun Family Party`` in ``Goji 4`` v ``GT Party`` težavna.
    Vendar sem vesel, da je bil "bilijon" prevelika goljufija in nisem mogel zmagati!
    Vodstvo!
    Veselim se sadov "Exclusive Yuunifra" in "ZENKAI Kakusei"!

    1. Napačno❌
      Tudi v tujini je nedosegljiva za igre, ki so na voljo samo na Japonskem, kjer je prodaja visoka.
      Tudi na Japonskem, če izdaš nov lik, bo prodaja enomestna.
      Če v Legends ni japonskih igralcev, bodo vse aplikacije, ki ne morejo dobiti enomestne številke, izbrisane. Tudi če je aktivnih uporabnikov več deset tisoč, število celic ni enomestno.

  7. Sam bom naredil. (Mogoče ga ne bi smeli gledati, ker je nadležno. Oprostite.)
    1 od 10 so bili LL v 4-kratnem LL Guaranteed Gasha (to je Toki no Yusho).
    Vključen je bil tudi Badalot. (Prvič)
    Juhu!
    Čudovito!?
    Tako sem srečna!
    Najboljše upravljanje!

  8. Najmočnejšega Gokuja v tujini imenujejo sramoten lik, vendar mislim, da ni tako sramoten lik ... To informacijo sem našel na Youtsubu.

  9. Nazadnje sem ljudi na plošči z vprašanji za začetnike vprašal o priporočenih YouTuberjih, toda katere YouTuberje gledate? (YouTuber Legends)
    Mimogrede, pogosto gledam 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san in Toshi-san.

  10. Zamujam en dan, a srečno novo leto vsem!
    Včeraj, ko sem gledal Legends' YouTube, so vsi govorili "Srečno novo leto!", tako da mi je kar nekako odleglo. (Zakaj? lol)
    Dajmo vse od sebe, Legende, in upajmo, da bo vodstvo dalo vse od sebe v letu 2024!
    Kakšne vrste ULTRA in učinki (kot je prisilna zmaga) mislite, da se bodo pojavili leta 2024?
    Prosim obvestite me.
    Poleg tega sem Cho-kun Gasha, ki je trenutno na voljo, potegnil 8-krat (vključno z brezplačnim), vendar nobena ni izšla.
    žalostno···.
    Kako dolgo ste vsi šli?
    Prosim, obvestite me tudi o tem!
    se vidiva···.

      1. Hvala za vaš odgovor!
        Tako je.
        Občasno uporabljam tudi GT Party...
        Na koncu GT ni bil okrepljen eno leto ...
        žalostno···.
        Zanima me, ali bom uporabljal GT Party, če bo močnejši? Tako mislim.
        Vsekakor se zdi, da prihaja Oyajijeva Gogeta 4.
        Osebno bi rad videl GT-jevo zadnjo Genkidama Gokujevo ULTRA.
        To stran bomo uporabljali tudi v letu 2024.
        Hvala za vašo podporo v tem letu!
        Še naprej uživajmo v Legendah v letu 2024!

      1. Opravičujem se za nevšečnosti, ampak v mojih Legendah
        Ime je Apollo Choco Project.
        Hvaležen bi bil, če bi mi lahko sporočili svoje ime v Legendah, takoj ko bo čas dopuščal.

        1. Moje ime v Legendah je "Ryupeta".
          Tega trenutno zaradi pomanjkanja časa še nisem uspel narediti, bi pa rad kmalu.
          Včasih tega ne moremo storiti zaradi nepredvidenih okoliščin, vendar v takih primerih cenimo vaše razumevanje.

        2. Oprostite.
          V prejšnjem odgovoru je prišlo do tipkarske napake.
          Pravilni ``丶`` med ``Nimam časa`` in ``Nisem mogel narediti`` je ``,``.
          Ni bilo opravičila.

  11. Je Ultra premočan?
    Rad bi vedel, kako se spoprijeti s sebičnostjo, Janemba in Vegetto Blue.
    Nimam ga, zato sploh ne morem zmagati.
    Običajno padem pri enem udarcu ali dobim poseben napad, pri končnem pa dobim udarec z enim udarcem.

  12. @kecharouPei
    #Karikari najmočnejša legenda
    #Najmočnejša lovska družina
    #kakac
    Najmočnejša prefektura #Yamaguchi
    #Tudi če se razkrije moj nastop, se mu lahko izognem tako, da se pokažem kot samooklicani pravičnik.
    #Old Glans (Turtlehead)

    Vsak dan sem pod stresom, ko skrbim za svojo grdo neumno ženo in neumnega brata.
    Ti fantje so nori na lajšanje stresa.
    V X bomo čakali, da bodo najhujši bojevniki izzvali najmočnejšega Waija v prefekturi Yamaguchi.

    Pegopa (Pegosun), ki pripada cerkvi in ​​ima kazensko evidenco, obožuje ženske like
    Aktiven NEET HARU.
    Začetniški lov je vreden življenja Gorin

  13. Gokufuri ponatis?
    Želim ga potegniti ...
    Toda Chrono kristali ...
    Kaj pa ti?
    Nimam ga, zato bi ga rad nabavil...
    Prosim, povejte mi, če vam je všeč!

    1. Rising Rush Counter je tako moteč, da še vedno vidim, da ga ljudje uporabljajo.
      Obstaja veliko oznak in mislim, da ni škode, če ga uporabljate za številne namene, kot so Genealogija zla, Frieza Army, Son Family in Saiyan Lineage, a ker je star lik, obstaja velika možnost, da v prihodnje bo vključen v nove gače.

  14. Hvala za 1000 Chrono kristalov!
    Za kaj vse nameravate uporabiti te Chrono kristale?
    Za kaj si ga uporabljal?
    Prosim, povej mi, če ti je všeč.
    Mimogrede, uporabil sem ga za Gasha v "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    Rezultat je bila LL Salvegeta...
    Hm...
    Ti si zguba.
    No, ker ga nisem imel, je verjetno v redu.
    Kaj mislite, če izide LL Salvegeta?
    Prosim, obvestite me tudi o tem.
    DRALLGE je najboljši!

  15. Če zamudim kombinacijo zaradi korekcijskega reza ali premika, obstajajo ljudje, ki sprožijo Rising in samodejno ne sprožijo Risinga, ali je to trend?

    Res je, da ko izklopiš popravek, te zadene, tako da je res moteče, a se ne zanašaš preveč na srečo?

  16. Oprostite za dolgo objavo.Pred kratkim sem začel igrati Legends in obstaja nova funkcija, imenovana Vstajenje (Paikuhan/Gogeta). Ali bo Gogeta še naprej imela učinek Uniavija, ki ga je imel Paikuhan pred svojim vstajenjem?Ali pa se ne bo nadaljevalo?Če kdo ve naj mi prosim sporoči. . .

  17. Šaloti trenutno dajem XNUMX zvezdic, a ko sem pogledal druge ljudi, sem videl eno rdečo zvezdico.V katerih poglavjih in zgodbah lahko pridobim Shallotovo moč Z v izzivu zgodbe? Če je mogoče, mi povejte vsa poglavja!

  18. Ime ceha Universe XNUMX
    ID wrt97bwt
    To je ceh, ki se lahko brezplačno pridruži brez zapletenih vezi.
    Na voljo je 9 prostih mest.Imamo ljudi, ki lahko vsakič zaslužijo približno 100 milijon točk.

  19. Po obletnici se sprašujem, ali bo Ginyu prišel kot nenavadno močan okvir LL (kot je 1718), čeprav je manjši lik, edinstven za obletnico.
    Z izpolnjevanjem pogojev je Goku priklican od nikoder in zamenja telesa z Ginyujem, v produkciji LL pa je Gokujevo telo povsem njegovo. Milky Bomber iz).