Коментар Легенди Драконового балу

Набір пошуку Шіньрю Дракона Куля тощо.До друзів дошка оголошень набору

Залишити коментар

Ви також можете публікувати зображення

Ви можете написати що завгодно у полі коментарів, наприклад запитання для початківців, запит на сайт, чат про час вбивства тощо.
Не соромтеся задавати питання новачкам, запити на сайт, базікати, щоб вбити час.Анонім також вітається! !

Залишити коментар

Ви також можете публікувати зображення

Коментарі 26,947

  1. Багато людей, які грають у Legends, ідіоти.

    Хіба ви не знаєте, що лінію можна відключити за лаштунками?

    Вони всі божевільні люди, чи не так?

  2. Що ж такого цікавого у всіх нападах?
    Це настільки дурно, що я можу сміятися, лол

    Я вважаю, що хлопець на ім'я Ванко теж досить тупий.

    Ну, є багато людей, які можуть вижити тільки в іграх.

    Єдине, про що я думаю, це платити за ігри.

    Занадто багато нещасних людей лол

  3. Хлопець на ім'я Дора такий поганий~

    Я маю на увазі, що було б невесело виграти лише з одним шаблоном атак.

    Що ж, чим менш хороша людина, тим більше єдина в своєму роді.

    Відтепер я збираюся публікувати в Інтернеті всі імена цих поганих хлопців.

    сміття хлопці

  4. Я граю в PvP
    Хлопець на ім'я тітка з Осаки
    Надто біса слабкий і дуже поганий у цьому wwwwww

    Що ж, навіть якщо є інші персонажі, такі як Гоку, це нічого не означає, якщо люди роблять лайно.

  5. Надто багато людей виходять у PvP із поганим Інтернет-з’єднанням.

    Я можу битися лише як сміття.

    Прокляті китайці... вони дратують і беруть багато грошей.

    Не робіть японські ігри китайськими

  6. Вибачте за запитання! Я новачок, я тут лише близько 3 тижнів. Я думаю використовувати гачу, тому що хочу збільшити кількість персонажів і підвищити рівень персонажів, які я володію, але чи можливо використовувати гачу Super Masters Pack? Я був би радий, якби ви висловили свою думку! Дякую тобі.

  7. «Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag» було розповсюджено.
    Схоже, буде легко організувати «Son Family Party», яка відбувається багато з часів «Legends Festival 2023», який стартував восени минулого року.
    Поширення ЛЛ зустрічається рідко.
    Я радий, що в мене не було "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag"!
    «Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag», здається, не може рухатися за поточного стану здоров’я, але здається, що він зможе рухатися, коли прийдуть «Special Yuunifra» та «ZENKAI Kakusei» .
    Якщо це станеться, ``Trillion'' у ``Sun Family Party'' і ``Goji 4'' у ``GT Party'' можуть стати складними.
    Але я радий, що «трильйон» був надто великим чітом, і я не зміг виграти!
    Управління!
    Я з нетерпінням чекаю плодів "Exclusive Yuunifra" та "ZENKAI Kakusei"!

    1. Неправильно❌
      Навіть за кордоном він недоступний для ігор, які доступні лише в Японії, де продажі високі.
      Навіть в Японії, якщо випустити нового персонажа, продажі будуть однозначними.
      Якщо в Legends немає японських гравців, усі програми, які не можуть отримувати однозначні цифри, будуть видалені. Навіть якщо є десятки тисяч активних користувачів, кількість клітинок не складається з однозначних цифр.

  8. Я сам це зроблю. (Можливо, вам не варто дивитися це, тому що це дратує. Вибачте.)
    1 з 10 були LL в одноразовому LL Guaranteed Gasha (це Toki no Yusho).
    Бадалот також був включений. (Перший раз)
    Ура!
    Чудово!?
    Я дуже щасливий!
    Найкращий менеджмент!

  9. Найсильнішого Гоку за кордоном називають ганебним персонажем, але я не думаю, що він такий вже ганебний персонаж... Я знайшов цю інформацію на Youtsube.

  10. Минулого разу я запитував людей на дошці запитань для початківців про рекомендованих користувачів YouTube, але яких користувачів YouTube ви дивитеся? (Легенди YouTuber)
    До речі, я часто дивлюся 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san і Toshi-san.

  11. Я спізнився на день, але вітаю всіх з Новим роком!
    Вчора, коли я дивився YouTube Legends, усі казали «З Новим роком!», тому я відчув деяке полегшення. (Чому? лол)
    Давайте докладемо всіх зусиль, Легенди, і сподіваємось, що керівництво зробить усе можливе у 2024 році!
    Як ви думаєте, які ULTRA та ефекти (наприклад, примусова перемога) з’являться у 2024 році?
    Будь ласка, дай мені знати.
    Крім того, я витягував Cho-kun Gasha, який зараз доступний, 8 разів (включно з безкоштовним), але нічого з цього не вийшло.
    сумно···.
    Як довго ви всі йшли?
    Будь ласка, дайте мені знати про це також!
    побачимось···.

      1. дякую за вашу відповідь!
        Це вірно.
        Я також час від часу використовую GT Party...
        Зрештою, GT рік не посилювали...
        сумно···.
        Цікаво, чи буду я використовувати GT Party, якщо він стане сильнішим? Ось що я думаю.
        Безсумнівно, схоже, що Gogeta 4 Ояджі приходить.
        Особисто я хотів би побачити останній Genkidama Goku ULTRA від GT.
        Ми продовжимо використовувати цей сайт у 2024 році.
        올해도 잘 부탁드립니다!
        Насолоджуймося Legends у 2024 році!

      1. Вибачте за незручності, але в моїх Легендах
        Назва: Apollo Choco Project.
        Буду вдячний, якщо ви повідомите мені своє ім’я в Legends, як тільки дозволить час.

        1. У Легендах мене звуть "Рюпета".
          Зараз я не зміг це зробити через брак часу, але хотів би зробити це найближчим часом.
          Бувають випадки, коли ми не можемо це зробити через обставини, але ми цінуємо ваше розуміння в таких випадках.

        2. Вибачте.
          У попередній відповіді була помилка.
          Правильний ``丶'' між ``Я не маю часу'' і ``Я не зміг це зробити'' є ``,''.
          Не було виправдання.

  12. Ультра занадто сильний?
    Я хотів би знати, як боротися з егоїзмом, Джанемба та Вегетто Блю.
    У мене його немає, тому я не можу виграти взагалі.
    Зазвичай я падаю після одного удару або отримую спеціальну атаку, але під час остаточної я отримую удар одним ударом.

    1. «New Secret» і «Let’s Go!!» додано до колекції «Найсильніших фрагментів».
      Як щодо «Не встигаю за моєю швидкістю!! (Можливе пробудження)» на Z Medal Exchange?
      Ви можете перевірити фрагменти, які можна обладнати на сторінці нижче, але вони можуть бути недоступні.
      https://dragonball-zxk.com/legends_fragment/DBL66-04U

  13. @kecharouPei
    #Карікарі Найсильніша легенда
    #Найсильніша мисливська родина
    #какашка
    Найсильніша префектура #Ямагуті
    #Навіть якщо про мою роботу дізнаються, я можу уникнути цього, показавшись самопроголошеним правосуддям.
    #Old Glans (Turtlehead)

    Я щодня відчуваю стрес від того, що доглядаю за моєю потворною дурною дружиною та дурним нахабою.
    Ці хлопці божевільні від зняття стресу.
    Ми чекатимемо в X, поки найлютіші воїни кинуть виклик найсильнішому Вай префектури Ямагуті.

    Пегопа (Пегосун), який належить до церкви і має кримінальне минуле, любить жіночих персонажів
    Активний NEET HARU.
    Початківець мисливець вартий того, щоб жити Горинь

  14. Перевидання Гокуфурі?
    Я хочу його витягнути...
    Але хронокристали...
    Що з вами?
    У мене його немає, тому я хотів би отримати його...
    Будь ласка, дайте мені знати, якщо вам подобається!

    1. Лічильник Rising Rush настільки дратує, що я досі бачу, як люди ним користуються.
      Є багато тегів, і я вважаю, що використання його для багатьох цілей, як-от «Генеалогія зла», «Армія Фрізи», «Сім’я синів» і «Лінія Саян», не завдасть шкоди, але оскільки він старий персонаж, існує висока ймовірність, що він буде включений в нові gachas в майбутньому.

  15. Дякуємо за 1000 хронокристалів!
    Для чого ви всі плануєте використовувати ці хронокристали?
    Для чого ви його використовували?
    Будь ласка, дайте мені знати, якщо вам подобається.
    До речі, я використовував його для Гаші в "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    Результатом став Л. Л. Сальвегета...
    Хм...
    Ти невдаха.
    Ну, оскільки в мене його не було, я думаю, це добре.
    Що ви думаєте, якщо вийде Л. Л. Сальвегета?
    Будь ласка, дайте мені знати про це також.
    DRALLGE найкращий!

    1. Orange Piccolo можна виграти в інших гачах, тому ми рекомендуємо зберігати кристали Chrono для другого та третього раундів під час Фестивалю легенд.

  16. Якщо я пропускаю комбінацію через корекційне скорочення або зсув, є люди, які запускають Rising і автоматично не запускають Rising, це тенденція?

    Це правда, що ви можете отримати удар, коли ви вимикаєте корекцію, тому це дуже дратує, але ви не надто покладаєтеся на удачу?

  17. Вибачте за довгий пост.Нещодавно я почав грати в Legends, і з’явилася нова функція «Воскресіння» (Пайкухан/Гогета). Чи Ґоґета й надалі матиме ефект Уніаві, який мав Пайкухан до свого воскресіння?Або не буде продовження?Якщо хтось знає, дайте мені знати. . .

  18. Зараз я ставлю Шалоту XNUMX зірок, але коли я подивився на інших людей, я побачив одну червону зірку.У яких розділах та оповіданнях я можу отримати силу Шаллота Z у сюжетному випробуванні? Якщо можливо, розкажіть мені всі розділи!

  19. Сакійоко Шинозакі також з'явилася в журналі манги, випущеному XNUMX серпня XNUMX року, який виходив XNUMX числа кожного місяця.

  20. Сакійоко Шинозакі також з'являється в журналі манги, який вийшов у вівторок, XNUMX квітня XNUMX року, і виходить XNUMX числа кожного місяця.

  21. Сакійоко Шинозакі також з'являється в журналі манги, який вийшов у суботу, XNUMX листопада XNUMX року і виходить XNUMX числа кожного місяця.

  22. Сакійоко Шинозакі також з'явилася в журналі манги, випущеному XNUMX грудня XNUMX року, який виходив XNUMX числа кожного місяця.

  23. Існує також журнал про мангу, випущений у суботу, XNUMX липня XNUMX року, який виходить XNUMX числа кожного місяця.

  24. Сакійоко Шинозакі також з'являється в журналі манги, випущеному XNUMX грудня XNUMX року, який виходить XNUMX числа кожного місяця.

  25. Сакійоко Шинозакі також з'явилася в журналі манги, випущеному XNUMX січня XNUMX року, який виходив XNUMX числа кожного місяця.

  26. Сакійоко Шинозакі також з'являється в журналі манги, який вийшов у суботу, XNUMX лютого XNUMX року і виходить XNUMX числа кожного місяця.

  27. Сакійоко Шинозакі також з'явилася в журналі манги, який вийшов у суботу, XNUMX липня XNUMX року і виходив XNUMX числа кожного місяця.

  28. Всесвіт імені гільдії XNUMX
    ID wrt97bwt
    Це безкоштовна гільдія, до якої можна приєднатися без проблем.
    Є 9 вакансій.У мене є людина, яка може заробляти приблизно 100 мільйон балів кожного разу.

  29. Сакійоко Шинозакі також з'явилася в журналі манги, випущеному XNUMX вересня XNUMX року, який виходив XNUMX числа кожного місяця.

  30. Існує також журнал коміксів, випущений у середу, XNUMX січня XNUMX року, який виходить XNUMX числа кожного місяця.

  31. Будь ласка, дайте мені знати, чи краще збільшити кількість комбінованих дзенкаїв Замасу чи зробити дзенкай Торамаї та приєднатися до вечірки!

  32. Це безсоромна гра персонажів. Навіть іноземці, які не знають, як користуватися спеціальними продуктами, можуть бути непереможними, якщо вони використовують овочі.

  33. Після ювілею мені цікаво, чи прийде Гіню як дивно сильний фрейм LL (наприклад, 1718), незважаючи на те, що він унікальний другорядний персонаж.
    Виконуючи умови, Гоку викликається нізвідки і змінює тіла на Гіню, а в LL production тіло Гоку повністю його власне. Молочний бомбардувальник з).

  34. Це назва, збірка.
    Чи хотіли б ви тимчасово стати друзями та збирати титули?
    Я буду вдячний за вашу прихильність, якщо це добре.

  35. Це Rising Drive. Той, який використовує RR на середніх і великих дистанціях і підключає його до удару як є.Я хочу це повернути, серйозно