Dragon Ball Legends megjegyzés

Shinryu Dragon Ball keresése stb. ToborzásaA barátja toborzási hirdetőtábla

Hagy egy megjegyzést

Képeket is közzétehet

Bármit megírhat a megjegyzés mezőben, például kezdő kérdése, kérés a webhelyre, csevegési idő megölése stb.
Nyugodtan tegyen fel kérdéseket kezdőknek, kéréseket az oldalra, csevegjen az idő megölésére.Névtelen is szívesen látjuk! !

Hagy egy megjegyzést

Képeket is közzétehet

26,947 megjegyzések

  1. Mi olyan érdekes az összes támadásban?
    Ez olyan hülyeség, hogy tudok nevetni lol

    Szerintem a Wanko nevű srác is elég buta.

    Nos, nagyon sokan vannak, akik csak játékokban tudnak túlélni.

    Csak az jár a fejemben, hogy fizetek a játékokért.

    Túl sok szerencsétlen ember lol

  2. A Dóra nevű fickó olyan rossz~

    Úgy értem, nem lenne szórakoztató egyetlen támadási mintával nyerni.

    Nos, minél gyengébb az ember, annál egyedibb.

    Mostantól ezeknek a rosszfiúknak az összes nevét fel fogom tenni az internetre.

    szemetes srácok

  3. PvP-vel játszom
    Egy néni nevű fickó Oszakából
    Kibaszottul gyenge és túl rossz hozzá wwwwwwww

    Nos, még ha vannak más karakterek is, mint Goku, az nem jelent semmit, ha az emberek szart csinálnak.

  4. Túl sokan vannak, akik rossz internetkapcsolattal lépnek fel a PvP-ben.

    Csak úgy tudok harcolni, mint a szemét.

    Rohadt kínaiak... idegesítőek és sok pénzt kérnek.

    A japán játékok ne legyenek kínaiak

  5. Elnézést a kérdésért! Körülbelül 3 hete kezdő vagyok. A gacha használatán gondolkodom, mert szeretném növelni a karakterek számát és a saját karakterem szintjét emelni, de lehetséges a Super Masters Pack gacha használata? Örülnék, ha elmondanád a véleményed! köszönöm.

  6. A "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" kiosztásra került.
    Úgy tűnik, könnyű lesz megszervezni a „Son Family Party”-t, amely a tavaly ősszel induló „Legends Festival 2023” óta rengetegszer megtörténik.
    Az LL eloszlása ​​ritka.
    Örülök, hogy nem volt nálam a "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag"!
    Úgy tűnik, hogy a "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" nem tud mozogni a jelenlegi egészségi állapotban, de úgy tűnik, hogy képes lesz mozogni, amikor megérkezik a "Special Yuunifra" és a "ZENKAI Kakusei" .
    Ha ez megtörténik, a „Trillion” a „Sun Family Party”-ban és a „Goji 4” a „GT Party”-ban nehézkessé válhat...
    De örülök, hogy a "billió" túl nagy csalás volt, és nem tudtam nyerni!
    Menedzsment!
    Nagyon várom az "Exclusive Yuunifra" és a "ZENKAI Kakusei" gyümölcseit!

    1. Helytelen❌
      Még a tengerentúlon is elérhetetlen az olyan játékok számára, amelyek csak Japánban érhetők el, ahol magasak az eladások.
      Még Japánban is, ha kiad egy új karaktert, az eladások egy számjegyűek lesznek.
      Ha nincsenek japán játékosok a Legendsben, akkor minden olyan alkalmazás törlődik, amely nem tud egy számjegyet írni. Még ha több tízezer aktív felhasználó is van, a Zara egy számjegyű cellulózt sem tartalmaz.

  7. Megcsinálom magam. (Lehet, hogy nem kéne megnézni, mert bosszantó. Elnézést.)
    1-ből 10 volt LL az 4-szeres LL Garantált Gasha-ban (ez a Toki no Yusho).
    Badalot is bekerült. (Először)
    Ju Hú!
    Fantasztikus!?
    Olyan boldog vagyok!
    A legjobb menedzsment!

  8. A legerősebb Gokut szégyenletes karakternek hívják a tengerentúlon, de szerintem nem olyan szégyenletes karakter...Ezt az információt a Youtsube-on találtam.

  9. Múltkor megkérdeztem az embereket a kezdők kérdéstábláján az ajánlott YouTuberokról, de melyik YouTuberokat nézed? (Legends YouTuber)
    Egyébként gyakran nézem a 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san és Toshi-sant.

  10. Egy napot késtem, de boldog új évet mindenkinek!
    Tegnap, amikor a Legends YouTube-ját néztem, mindenki azt mondta, hogy "Boldog új évet!", így megkönnyebbültem. (Miért lol)
    Tegyünk meg mindent, Legends, és reméljük, hogy a vezetőség mindent megtesz 2024-ben!
    Szerinted milyen ULTRA és effektusok (például kényszergyőzelem) jelennek meg 2024-ben?
    Kérlek tudasd velem.
    A jelenleg elérhető Cho-kun Gasha-t is 8-szor húztam (beleértve az ingyeneset is), de egyik sem jött ki.
    szomorú···.
    meddig mentek el?
    Kérlek, erről is tájékoztass!
    találkozunk···.

    1. あ け ま し て お め で と う ご ざ い ま す!
      Remélem, hogy idén megvalósul az ULTRA Super Saiyan 4 Gogeta, és megerősödik a GT.

      1. Köszönjük a válaszát!
        Úgy van.
        Én is használom időnként a GT Party-t...
        A GT végül egy évig nem erősödött...
        szomorú···.
        Kíváncsi vagyok, hogy használom-e a GT Party-t, ha megerősödik? Ez az amit gondolok.
        Úgy tűnik, hogy jön az Oyaji's Gogeta 4.
        Én személy szerint szeretném látni a GT utolsó Genkidama Goku ULTRA-ját.
        Az oldalt 2024-ben is használni fogjuk.
        今年 も よ ろ し く お 願 い い た し ま す!
        Élvezzük továbbra is a Legendákat 2024-ben!

      1. Elnézést a kellemetlenségért, de a Legendákban
        A név Apollo Choco Project.
        Megköszönném, ha amint időm engedi, közölné velem a nevét a Legends-ben.

        1. A nevem a Legendsben "Ryupeta".
          Jelenleg nincs rá időm, de hamarosan meg szeretném csinálni.
          Előfordulhat, hogy a körülmények miatt ezt nem tudjuk megtenni, de ilyen esetekben köszönjük megértését.

  11. Egy önző próbálkozással jól sikerült! A második alkalommal, amikor körülbelül 5-ször játszottam a gachát, én nyertem.

  12. Az Ultra túl erős?
    Szeretném tudni, hogyan kell kezelni az önzést, Janemba és Vegetto Blue.
    Nekem nincs, így egyáltalán nem nyerhetek.
    Általában egy ütésben esek el, vagy kapok egy speciális támadást, de a végső esetben egy ütéssel eltalálok.

    1. önzőenRED, Vegito Blue számáraBLUSzerintem alapvető fontosságú mindegyiket előkészíteni.
      A jelenlegi gacha az Ultimate Son Gohan, Son Goku & Bardock.

  13. @kecharouPei
    #Karikari legerősebb legenda
    #A legerősebb vadászcsalád
    #tat
    #Yamaguchi prefektúra legerősebb
    #Még ha kiderül is a teljesítményem, elkerülhetem, ha önmagamnak kikiáltott igazságos embernek mutatkozom.
    #Old Glans (Turtlehead)

    Minden nap stresszes vagyok attól, hogy vigyázok a csúnya hülye feleségemre és a hülye kölykökre.
    Ezek a srácok őrültek a stresszoldásért.
    X-ben várjuk a legádázabb harcosokat, hogy kihívják Yamaguchi prefektúra legerősebb Wai-ját.

    Pegopa (Pegosun), aki egy gyülekezethez tartozik, büntetett előéletű, aki szereti a női karaktereket
    Aktív NEET HARU.
    Kezdő vadászattal érdemes élni Gorinnal

  14. Gokufuri utánnyomás?
    le akarom húzni...
    De a Chrono Crystals...
    Mi van veled?
    Nekem nincs, ezért szeretnék venni egyet...
    Kérlek jelezd, ha tetszik!

    1. A Rising Rush Counter annyira bosszantó, hogy még mindig látom, hogy az emberek használják.
      Nagyon sok címke van, és szerintem nem árt sokféle célra használni, mint például a Genealogy of Evil, a Freeza Army, a Son Family és a Saiyan Lineage, de mivel ő egy régi karakter, nagy a valószínűsége annak, hogy a jövőben új gachákkal keveredik.

  15. Köszönjük az 1000 Chrono Crystalt!
    Mire tervezed használni ezeket a Chrono Crystals-okat?
    mire használtad?
    Kérem, jelezze, ha tetszik.
    Egyébként Gasha-nál használtam a "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"-ben!
    Az eredmény: LL Salvegeta...
    Hmm...
    Egy vesztes vagy.
    Nos, mivel nekem nem volt ilyenem, azt hiszem, rendben van.
    Mit gondolsz, ha megjelenik az LL Salvegeta?
    Kérem, tájékoztasson erről is.
    A DRALLGE a legjobb!

    1. Az Orange Piccolo más gachákban is nyerhető, ezért javasoljuk, hogy a Chrono Crystals-t a Legends Fesztivál második és harmadik fordulójára mentsd el.

  16. Ha kihagyom a kombót korrekciós vágás vagy eltolás miatt, vannak olyanok, akik kirúgják a Risinget, és automatikusan nem váltják ki a Risinget, ez trend?

    Igaz, hogy a korrekció kikapcsolásakor ütést kaphatsz, szóval ez nagyon bosszantó, de nem bízol túlságosan a szerencsében?

  17. Elnézést a hosszú bejegyzésért.Nemrég kezdtem el játszani a Legends-szel, és van egy új funkció, a Resurrection (Paikuhan/Gogeta). Vajon Gogeta továbbra is olyan Uniavi hatást fog kifejteni, mint Paikuhan a feltámadása előtt?Vagy nem lesz folytatása?Ha valaki tudja kérem jelezze. . .

  18. Jelenleg XNUMX csillagot adok a Shallot-nak, de amikor másokra néztem, egy vörös csillagot láttam.Mely fejezetekben és történetekben kaphatom meg a Shallot's Z erejét a történet kihívásban?Ha lehetséges, mondd el az összes fejezetet!

  19. Sakiyoko Shinozaki az XNUMX. november XNUMX-án, szombaton kiadott mangamagazinban is megjelenik, amely minden hónap XNUMX-án jelenik meg.

  20. Sakiyoko Shinozaki szintén megjelenik az XNUMX. február XNUMX-én, szombaton kiadott mangamagazinban, amely minden hónap XNUMX-én jelenik meg.

  21. Sakiyoko Shinozaki az XNUMX. július XNUMX-án, szombaton kiadott mangamagazinban is megjelenik, amely minden hónap XNUMX-án jelenik meg.

  22. Guild Name Universe XNUMX
    ID wrt97bwt
    Ez egy szabadon belépő céh, zavaró összefonódások nélkül.
    9 szabad hely van.Van egy személyem, aki minden alkalommal körülbelül 100 millió pontot szerezhet.

  23. Sakiyoko Shinozaki az XNUMX. szeptember XNUMX-án megjelent mangamagazinban is megjelent, amely minden hónap XNUMX-án jelent meg.

  24. Kérlek tudasd velem, hogy jobb-e növelni a kombinált Zamasu zenkai számát, vagy Toramai zenkait készíteni és csatlakozni a bulihoz!

  25. Egy szégyentelen karakterjáték, még a különleges különlegességeket nem ismerő külföldiek is legyőzhetetlenek lehetnek, ha zöldségeket használnak.

  26. Az évforduló után kíváncsi vagyok, hogy Ginyu egy furcsán erős LL keretként jön-e (mint 1718), annak ellenére, hogy egyedülálló mellékszereplő.
    A feltételek teljesítésével Goku a semmiből megidéződik, és testet cserél Ginyuval, az LL gyártásban pedig Goku teste teljesen a sajátja. Milky Bomber from).

  27. Ez a Rising Drive. Az, amelyik RR-t használ közép- és nagytávolságon, és úgy kapcsolja össze a találattal, ahogy van.Vissza akarom kapni, komolyan