Drakono rutulio legendų komentaras

Įdarbinimas Shinryu „Dragon Ball“ paieškoje ir kt.Draugui įdarbinimo skelbimų lentoje

Palikite komentarą

Taip pat galite skelbti vaizdus

Komentaro lauke galite rašyti bet ką, pavyzdžiui, pradedančiojo klausimą, prašymą svetainėje, pokalbį apie žudymo laiką ir pan.
Nesivaržykite užduoti pradedančiųjų klausimus, prašymus svetainei, bendraudami norėdami sunaikinti laiką.Anonimas taip pat laukiamas! !

Palikite komentarą

Taip pat galite skelbti vaizdus

26,947 komentarai

  1. Kas tokio įdomaus turint visus šiuos vienetinius išpuolius?
    Tai taip kvaila, kad galiu juoktis lol

    Manau, kad vaikinas, vardu Wanko, taip pat yra gana kvailas.

    Na, yra daug žmonių, kurie gali išgyventi tik žaidimuose.

    Vienintelis dalykas, apie kurį galvoju, yra mokėti už žaidimus.

    Per daug nelaimingų žmonių lol

  2. Vaikinas vardu Dora yra toks blogas~

    Aš turiu galvoje, nebūtų smagu laimėti tik vienu atakų modeliu.

    Na, o kuo žmogus silpnesnis, tuo unikalesnis.

    Nuo šiol visus šių blogiukų vardus skelbsiu internete.

    šiukšlių vaikinai

  3. Žaidžiu PvP
    Vaikinas vardu teta iš Osakos
    Per velniškai silpna ir per blogai wwwwwwww

    Na, net jei yra ir kitų veikėjų, tokių kaip Gokas, tai nieko nereiškia, jei žmonės daro šūdą.

  4. Yra per daug žmonių, kurie naudojasi PvP su blogu interneto ryšiu.

    Galiu kovoti tik kaip šiukšlė.

    Prakeikti kinai...jie erzina ir ima daug pinigų.

    Nedarykite japoniškų žaidimų kinų

  5. Atsiprašau, kad klausiu! Esu pradedantysis, čia buvau tik apie 3 savaites. Aš galvoju naudoti gacha, nes noriu padidinti simbolių skaičių ir pakelti man priklausančių simbolių lygį, bet ar galima naudoti Super Masters Pack gacha? Būčiau dėkingas, jei išsakytumėte savo nuomonę! Ačiū.

  6. „Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag“ buvo išplatintas.
    Panašu, kad bus nesunku surengti „Saulės šeimų vakarėlį“, kurio daug kas vyksta nuo praėjusį rudenį prasidėjusio „Legendų festivalio 2023“.
    LL pasiskirstymas yra retas.
    Džiaugiuosi, kad neturėjau „Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag“!
    Atrodo, kad „Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag“ negali pajudėti esant dabartinei sveikatos būklei, bet panašu, kad jis galės pajudėti, kai pasirodys „Special Yuunifra“ ir „ZENKAI Kakusei“. .
    Jei taip atsitiks, „Trillion“ „Saulės šeimos vakarėlyje“ ir „Goji 4“ „GT Party“ gali tapti sudėtinga...
    Bet aš džiaugiuosi, kad „trilijonas“ buvo per didelis apgaulė ir aš negalėjau laimėti!
    Valdymas!
    Nekantriai laukiu „Exclusive Yuunifra“ ir „ZENKAI Kakusei“ vaisių!

    1. Neteisingai❌
      Net ir užsienyje jis nepasiekiamas žaidimams, kuriuos galima įsigyti tik Japonijoje, kur pardavimai yra dideli.
      Netgi Japonijoje, jei išleisite naują veikėją, pardavimai bus vienženkliai.
      Jei „Legends“ nėra japoniškų grotuvų, visos programos, kurios negali gauti vieno skaitmens, bus ištrintos. Net jei aktyvių vartotojų yra dešimtys tūkstančių, langelio paleidimas nėra vienženklis.

  7. Aš tai padarysiu pats. (Gal neturėtumėte jo žiūrėti, nes tai erzina. Atsiprašau.)
    1 iš 10 buvo LL vienkartinėje LL garantuotoje Gasha (tai yra Toki no Yusho).
    Badalotas taip pat buvo įtrauktas. (Pirmas kartas)
    Oho!
    Nuostabu!?
    Aš toks laimingas!
    Geriausias valdymas!

  8. Praėjusį kartą klausiau žmonių pradedančiųjų klausimų lentoje apie rekomenduojamus „YouTube“ naudotojus, bet kokius „YouTube“ naudotojus žiūrite? (Legendų „YouTuber“)
    Beje, dažnai žiūriu 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san ir Toshi-san.

  9. Vėluoju dieną, bet laimingų Naujųjų metų visiems!
    Vakar, kai žiūrėjau „Legendų“ „YouTube“, visi sakydavo „Su Naujaisiais metais!“, todėl man kiek palengvėjo. (Kodėl? lol)
    Tikiuosi, kad 2024 m. vadovybė padarys viską, ką gali, ir padarykime viską, legendos!
    Kaip manote, kokie ULTRA ir efektai (pavyzdžiui, priverstinė pergalė) pasirodys 2024 m.?
    Praneškite man.
    Be to, dabartinį Cho-kun Gasha traukiau 8 kartus (įskaitant nemokamą), bet nė vienas neišėjo.
    liūdnas···.
    Kiek laiko visi važiavote?
    Praneškite ir man apie tai!
    iki···.

      1. Dėkojame už jūsų atsakymą!
        Teisingai.
        Aš taip pat karts nuo karto naudojuosi GT Party...
        Galų gale GT nebuvo sustiprintas metus...
        liūdnas···.
        Įdomu, ar naudosiu GT Party, jei jis taps stipresnis? Taip ir galvoju.
        Tikrai atrodo, kad ateina Oyaji's Gogeta 4.
        Asmeniškai aš norėčiau pamatyti paskutinį GT Genkidama Goku ULTRA.
        Mes ir toliau naudosime šią svetainę 2024 m.
        Dėkojame už nuolatinę paramą šiais metais!
        Mėgaukimės legendomis 2024 m.!

      1. Atsiprašau už nepatogumus, bet mano legendose
        Pavadinimas yra „Apollo Choco Project“.
        Būčiau dėkingas, jei leistumėte man pranešti savo vardą Legendose, kai tik leis laikas.

        1. Mano vardas Legendose yra „Ryupeta“.
          Šiuo metu dėl laiko stokos negaliu to padaryti, bet norėčiau tai padaryti greitai.
          Gali būti, kad dėl aplinkybių to padaryti negalime, tačiau tokiais atvejais dėkojame už supratingumą.

        2. Atsiprašau.
          Ankstesniame atsakyme buvo rašybos klaida.
          Teisingas „丶“ tarp „neturiu laiko“ ir „negalėjau to padaryti“ yra „,“.
          Nebuvo jokio pasiteisinimo.

  10. Ar Ultra per stiprus?
    Norėčiau žinoti, kaip susidoroti su savanaudiškumu, Janemba ir Vegetto Blue.
    Aš jo neturiu, todėl niekaip negaliu laimėti.
    Dažniausiai krentu per vieną smūgį arba sulaukiu specialios atakos, bet galutiniame – pataiku vienu smūgiu.

  11. @kecharouPei
    #Karikari Stipriausia legenda
    #Stipriausia medžiotojų šeima
    #kakoti
    #Yamaguchi prefektūros stipriausia
    #Net jei mano pasirodymas bus išaiškintas, galiu to išvengti, pasirodydamas kaip teisingumo žmogus.
    #Old Glans (Turtlehead)

    Kasdien patiriau stresą, nes rūpinuosi savo bjauria kvaila žmona ir kvailu durnu.
    Šie vaikinai yra pamišę dėl streso mažinimo.
    Lauksime X, kol aršiausi kariai mes iššūkį stipriausiam Yamaguchi prefektūros Wai.

    Pegopa (Pegosun), kuri priklauso bažnyčiai ir turi teistumą, mėgsta moteriškus personažus
    Aktyvus NEET HARU.
    Pradedantiesiems medžioti verta gyventi Goriną

    1. „Rising Rush Counter“ yra toks erzinantis pasirodymas, kad vis dar matau, kaip žmonės jį naudoja.
      Žymų yra daug, ir manau, kad nėra jokios žalos jį naudoti įvairiems tikslams, pavyzdžiui, blogio genealogijai, Frieza armijai, sūnų šeimai ir Saiyan Lineage, bet kadangi jis yra senas veikėjas, yra didelė tikimybė, kad jis bus įtrauktas į naujas gachas ateityje.

  12. Dėkojame už 1000 Chrono kristalų!
    Kam jūs visi ketinate naudoti šiuos Chrono kristalus?
    Kam jį panaudojai?
    Praneškite man, jei norite.
    Beje, aš jį panaudojau Gašai "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    Rezultatas buvo LL Salvegeta...
    Hmm...
    Tu esi nevykėlis.
    Na, kadangi aš jo neturėjau, manau, viskas gerai.
    Ką jūs visi manote, jei pasirodys LL Salvegeta?
    Praneškite man ir apie tai.
    DRALLGE yra geriausias!

  13. Jei aš praleidžiu kombinaciją dėl korekcijos pjūvio ar poslinkio, yra žmonių, kurie paleidžia kylantį ir automatiškai nesugeba paleisti kylančio, ar tai tendencija?

    Tiesa, išjungus korekciją galima nukentėti, tad tai tikrai erzina, bet ar per daug nepasitiki sėkme?

  14. Atsiprašau už ilgą įrašą.Neseniai pradėjau žaisti Legends ir yra nauja funkcija, pavadinta Resurrection (Paikuhan / Gogeta). Ar Gogeta ir toliau turės Uniavi poveikį, kurį Paikuhan turėjo prieš savo prisikėlimą?O gal tai nebus tęsiama?Jei kas žino, praneškite man. . .

  15. Šiuo metu Shallot skiriu XNUMX žvaigždutes, bet kai pažiūrėjau į kitus žmones, pamačiau vieną raudoną žvaigždutę.Kuriuose skyriuose ir istorijose galiu gauti Shallot's Z galią istorijos iššūkyje? Jei įmanoma, pasakykite man visus skyrius!

  16. Guild Name Universe XNUMX
    ID wrt97bwt
    Tai laisvai įeinanti gildija be jokių varginančių įsipainiojimų.
    Yra 9 laisvos vietos.Turiu žmogų, kuris kiekvieną kartą gali uždirbti apie 100 milijoną taškų.

  17. Po jubiliejaus įdomu, ar Ginyu pasirodys kaip keistai stiprus LL rėmelis (kaip 1718 m.), nepaisant to, kad jis yra unikalus antraeilis personažas.
    Įvykdžius sąlygas, Gokas yra iškviestas iš niekur ir keičiasi su Ginyu, o gaminant LL Goku kūnas yra visiškai jo kūnas.