Dragon Ball Legends kommentaar

Shinryu Dragon Ball otsingu värbamine jne.Sõbrale värbamise teadetetahvel

Jäta kommentaar

Saate ka pilte postitada

Kommentaariväljale võite kirjutada kõike, näiteks algaja küsimus, saidile taotlus, tapmisaja vestlus jne.
Küsige julgelt algajate küsimusi, saidile esitatud taotlusi, vestelge aja tapmiseks.Samuti on teretulnud anonüümsed! !

Jäta kommentaar

Saate ka pilte postitada

26,947 kommentaarid

  1. Mis on kõigi nende ainulaadsete rünnakute juures nii huvitavat?
    See on nii loll, et ma saan naerda lol

    Ma arvan, et mees nimega Wanko on ka päris loll.

    Noh, on palju inimesi, kes suudavad ellu jääda ainult mängudes.

    Ainuke asi, mis mul peas on, on mängude eest maksmine.

    Liiga palju õnnetuid inimesi lol

  2. Kutt nimega Dora on nii halb~

    Ma mõtlen, et poleks lõbus võita ainult ühe mustriga rünnakutega.

    Noh, mida vähem hea inimene on, seda ainulaadsem.

    Nüüdsest panen kõik nende pahade nimed internetti üles.

    prügikastid

  3. Mängin PvP-d
    Mees nimega tädi Osakast
    Liiga kuradi nõrk ja liiga halb wwwwwwww

    Noh, isegi kui on teisi tegelasi nagu Goku, ei tähenda see midagi, kui inimesed teevad paska.

  4. Liiga palju inimesi on PvP-s halva Interneti-ühendusega.

    Võin võidelda ainult nagu prügi.

    Neetud hiinlased...nad on tüütud ja nõuavad palju raha.

    Ärge muutke Jaapani mänge hiinaks

  5. Vabandan, et küsin! Olen algaja, siin olnud vaid umbes 3 nädalat. Ma mõtlen gacha kasutamisele, kuna soovin suurendada tähemärkide arvu ja tõsta oma tegelaste taset, kuid kas on võimalik kasutada Super Masters Pack gachat? Mul oleks hea meel, kui annaksite mulle oma arvamuse! aitäh.

  6. "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" on välja jagatud.
    Tundub, et mullu sügisel alanud ``Legendide festivalist 2023» palju toimunud ``Pojade perepidu'' on lihtne korraldada.
    LL levik on haruldane.
    Mul on hea meel, et mul ei olnud "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag"!
    Tundub, et "Super Saiyan Got SS Son Goku & Vegeta Goku Veggie Tag" ei saa praeguse tervisliku seisundiga liikuda, kuid tundub, et see suudab liikuda, kui tulevad "Special Yuunifra" ja "ZENKAI Kakusei" .
    Kui see juhtub, võib "Trillion" "Päikeseperepeol" ja "Goji 4" "GT Partyl" muutuda keeruliseks.
    Aga mul on hea meel, et "triljon" oli liiga suur petmine ja ma ei suutnud võita!
    Juhtimine!
    Ootan huviga "Exclusive Yuunifra" ja "ZENKAI Kakusei" vilju!

    1. Vale❌
      Isegi välismaal on see kättesaamatu mängude jaoks, mis on saadaval ainult Jaapanis, kus müük on suur.
      Isegi Jaapanis toimub müük ühekohalise numbriga, kui vabastate uue tegelase.
      Kui Legendsis pole ühtegi Jaapani mängijat, kustutatakse kõik rakendused, mis ei saa ühekohalisi numbreid. Isegi kui aktiivseid kasutajaid on kümneid tuhandeid, ei ole lahtri käitamine ühekohaline.

  7. Ma teen seda ise. (Võib-olla ei peaks te seda vaatama, sest see on tüütu. Vabandust.)
    1 inimest 10-st olid ühekordse LL-garanteeritud Gasha (see on Toki no Yusho) LL.
    Ka Badalot oli kaasas. (Esimene kord)
    Woohoo!
    Vinge!?
    Ma olen nii õnnelik!
    Parim juhtimine!

  8. Tugevaimat Gokut nimetatakse välismaal häbiväärseks tegelaseks, kuid ma ei usu, et ta nii häbiväärne tegelane on... leidsin selle teabe Youtsube'ist.

  9. Eelmisel korral küsisin inimestelt algajate küsimustetahvlil soovitatud YouTuberite kohta, aga milliseid YouTubereid te vaatate? (Legendide YouTuber)
    Muide, ma vaatan sageli 92-san, Ponsilla-san, OKINA-san, Kamisoku no Crusher-san ja Toshi-san.

  10. Jäin päeva hiljaks, aga head uut aastat kõigile!
    Eile, kui ma Legendsi YouTube'i vaatasin, ütlesid kõik "Head uut aastat!", nii et ma tundsin kergendust. (Miks? lol)
    Andkem endast parim, Legends, ja loodame, et juhtkond annab 2024. aastal endast parima!
    Mis ULTRA ja efektid (näiteks sunnitud võit) teie arvates 2024. aastal ilmuvad?
    Palun anna mulle teada.
    Samuti olen hetkel saadaolevat Cho-kun Gashat 8 korda tõmmanud (kaasa arvatud tasuta), kuid ükski pole välja tulnud.
    kurb···.
    Kaua te kõik läksite?
    Palun andke mulle ka sellest teada!
    näeme···.

    1. あ け ま し て お め で と う ご ざ い ま す!
      Loodan, et ULTRA Super Saiyan 4 Gogeta võetakse sel aastal kasutusele ja GT tugevdatakse.

      1. Tänan vastuse eest!
        See on õige.
        Aeg-ajalt kasutan ka GT Partyt...
        Lõpuks ei tugevdatud GT-d aasta aega...
        kurb···.
        Huvitav, kas ma kasutan GT Partyt, kui see tugevamaks läheb? Seda ma arvan.
        Kindlasti tundub, et Oyaji Gogeta 4 on tulemas.
        Isiklikult tahaks näha GT viimast Genkidama Goku ULTRA-t.
        Jätkame selle saidi kasutamist 2024. aastal.
        今年 も よ ろ し く お 願 い い た し ま す!
        Jätkame legendide nautimist 2024. aastal!

      1. Vabandan ebamugavuste pärast, aga minu legendides
        Nimi on Apollo Choco Project.
        Oleksin tänulik, kui annaksite mulle Legendsis oma nime niipea kui aega lubab.

        1. Minu nimi legendides on "Ryupeta".
          Hetkel pole ajapuudusel seda teha saanud, aga tahaks varsti ära teha.
          Võib juhtuda, et me ei saa seda ettenägematute asjaolude tõttu teha, kuid täname sellistel juhtudel teie mõistvat suhtumist.

  11. Kas Ultra on liiga tugev?
    Tahaksin teada, kuidas tulla toime isekusega, Janemba ja Vegetto Blue.
    Mul pole seda, nii et ma ei saa üldse võita.
    Tavaliselt kukun ühe löögiga või saan erirünnaku, aga ülima tabamuse saan ühe löögiga.

  12. @kecharouPei
    #Karikari tugevaim legend
    #Tugevaim jahipere
    #kaka
    #Yamaguchi prefektuuri tugevaim
    #Isegi kui mu esinemine välja selgitatakse, saan seda vältida, näidates end õigusemõistjana välja kuulutanud.
    #Old Glans (kilpkonnapea)

    Olen iga päev stressis oma koleda rumala naise ja rumala jõmpsika eest hoolitsemise pärast.
    Need tüübid on stressi leevendamise järele hullud.
    Ootame X-s ägedaimaid sõdalasi, kes esitavad väljakutse Yamaguchi prefektuuri tugevaimale Waile.

    Pegopa (Pegosun), kes kuulub kirikusse ja on karistusregistriga, kes armastab naistegelasi
    Aktiivne NEET HARU.
    Algaja jahindus on Gorinil elamist väärt

  13. Gokufuri kordustrükk?
    Ma tahan seda tõmmata ...
    Aga Chrono Crystals...
    Aga sina?
    Mul ei ole seda, nii et ma tahaksin ühe saada...
    Palun andke mulle teada, kui soovite!

    1. Rising Rush Counteril on nii tüütu esitus, et ma näen siiani inimesi seda kasutamas.
      Silte on palju ja ma arvan, et tema kasutamine paljudel eesmärkidel, nagu kurjuse genealoogia, friezaarmee, poegpere ja Saiyan Lineage, ei kahjusta, kuid kuna tegemist on vana tegelasega, on suur tõenäosus, et ta kaasatakse tulevikus uutesse gachadesse.

  14. Aitäh 1000 kronokristalli eest!
    Milleks kavatsete neid kronokristalle kasutada?
    Milleks sa seda kasutasid?
    Palun andke mulle teada, kui soovite.
    Muide, ma kasutasin seda Gasha jaoks filmis "LEGENDS FESTIVAL STEP-UP Sen!! Universe 7"!
    Tulemuseks oli LL Salvegeta...
    Hmm...
    Sa oled luuser.
    Noh, kuna mul seda polnud, siis see on vist korras.
    Mis te arvate, kui LL Salvegeta välja tuleks?
    Palun andke mulle ka sellest teada.
    DRALLGE on parim!

  15. Kui ma jätan kombinatsiooni paranduslõike või nihke tõttu vahele, on inimesi, kes vallandavad tõusu ja ei suuda automaatselt tõusu, kas see on trend?

    Tõsi, kui paranduse välja lülitad, saad pihta, nii et see on päris tüütu, aga kas sa õnnele liiga palju ei looda?

  16. Vabandust pika postituse pärast.Hakkasin hiljuti Legendsi mängima ja seal on uus funktsioon nimega Resurrection (Paikuhan/Gogeta). Kas Gogetal on ka edaspidi Uniavi mõju, mis Paikuhanil oli enne ülestõusmist?Või ei jätkata?Kui keegi teab, palun andke teada. . .

  17. Praegu annan Shallot'ile XNUMX tärni, aga kui ma vaatasin teisi inimesi, siis nägin ühte punast tähte.Millistes peatükkides ja lugudes saate loo väljakutses Shallot's Z võimu? Kui võimalik, rääkige mulle kõik peatükid!

  18. Gildi nimi Universum XNUMX
    ID wrt97bwt
    See on vabalt liituv gild, millel pole tülikaid takerdusi.
    Vabu kohti on 9.Mul on inimene, kes saab iga kord teenida umbes 100 miljon punkti.

  19. Pärast juubelit ei tea, kas Ginyu tuleb kummaliselt tugeva LL-raamina (nagu 1718), hoolimata sellest, et ta on ainulaadne minoortegelane.
    Tingimusi täites kutsutakse Goku eikusagilt välja ja vahetab koos Ginyuga kehasid ning LL-i toodangus on Goku keha täiesti tema oma. Milky Bomber from).

  20. See on Rising Drive. See, mis kasutab RR-i keskmistel ja pikkadel distantsidel ning ühendab selle sellise hitiga, nagu see on.Ma tahan seda tagasi, tõsiselt